Wszystkie mieszkania na osiedlu Maraton Gardens w Poznaniu sprzedaneźródło: Materiały prasowe

Wszystkie mieszkania na osiedlu Maraton Gardens w Poznaniu sprzedane

Poznań
REKLAMA
Deweloper Maraton Gardens Sp. z o.o. ogłosił zakończenie sprzedaży wszystkich mieszkań na osiedlu Maraton Gardens w Poznaniu. Sprzedaż luksusowej inwestycji prowadziła firma Emmerson Realty S.A.
Deweloper od początku zakładał stworzenie wyjątkowego miejsca, które nie tylko będzie przyjazne mieszkańcom, ale także zapewni im odpowiedni komfort życia. Biorąc pod uwagę dogodną lokalizację, bliskość terenów zielonych oraz wysoką jakość materiałów użytych do wykończenia osiedla, można stwierdzić, że inwestor zrealizował plan w 100 procentach.
Przestrzeń Maraton Gardens została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie oraz estetyce. Sama inwestycja łączy w sobie ciszę i spokój podmiejskiego osiedla z bezpośrednią bliskością Starego Rynku, od którego dzieli mieszkańców osiedla zaledwie kilka minut spacerem. W sąsiedztwie znajduje się m.in. galeria handlowa Stary Browar, Akademia Wychowania Fizycznego oraz liczne punkty handlowe, restauracje, placówki edukacyjne i przychodnie lekarskie.
REKLAMA
6 nowoczesnych, niewysokich budynków, wkomponowanych w ergonomicznie zaprojektowaną część wspólną, tworzy rekreacyjny charakter osiedla. Łącznie w inwestycji znajduje się 275 lokali o zróżnicowanej powierzchni od 37 do 142 m kw. oraz wysokości od 2,7 do 3 metrów. Każde z mieszkań posiada balkon, zaś apartamenty na najwyższych piętrach przestronne tarasy. Mieszkający na parterze mają do dyspozycji świetnie zagospodarowane ogródki o różnej wielkości.
Firma Emmerson Realty S.A. poinformowała, że największym zainteresowaniem cieszyły się tradycyjnie mieszkania 2-pokojowe, które najszybciej znikały z oferty dewelopera, natomiast ostatnie transakcje, które kończyły sprzedaż inwestycji, dotyczyły największych apartamentów. Lokale o powierzchni 102 i 142 m kw. znajdowały się na najwyższych piętrach i miały do dyspozycji własne tarasy.  To właśnie największe mieszkania były dużym wyzwaniem sprzedażowym, bo choć inwestycja broni się lokalizacją i standardem, to cena takich apartamentów dochodziła do miliona i więcej złotych. – Pozyskanie klientów prestiżowych oraz segmentu top management był dla nas największym wyzwaniem – mówi Paweł Beym z Emmerson Realty S.A. nadzorujący sprzedaż tej inwestycji. – Połączenie intensywnych, ale przemyślanych i właściwe nakierowanych działań marketingowych z najwyższą jakością obsługi sprzedażowej zagwarantowało nam sukces, który teraz możemy ogłosić – wszystkie apartamenty w inwestycji Maraton Gardens zostały sprzedane. Szczególne podziękowanie należą się handlowcom, którzy odpowiadali za pracę biura sprzedaży oraz działowi marketingu Emmerson, który zajął się promocją inwestycji oraz pozyskaniem klientów. Mieszkańcom Maraton Gardens życzymy wielu lat satysfakcji z zakupu i radości z mieszkania w jednej z najlepszych inwestycji w Poznaniu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA