Na Górce Narodowej powstanie ponad 230 nowych mieszkań

Na Górce Narodowej powstanie ponad 230 nowych mieszkań

Kraków
REKLAMA

Activ Investment niebawem rozpocznie nową inwestycję przy ul. Banacha w Krakowie. W rejonie Górki Narodowej powstaną trzy budynki mieszkalne z ponad 230 mieszkaniami.
 

Activ Investment przez kilkanaście lat realizował w Krakowie inwestycje przy ul. Okulickiego. W 9 etapach osiedla powstało łącznie ponad 1000 mieszkań. Deweloper pod koniec roku zakończy budowę ostatniego budynku, a w międzyczasie do oferty została wprowadzona zupełnie nowa inwestycja zlokalizowana w północnej części miasta, w rejonie Górki Narodowej.


Mieszkania w pierwszym etapie można już rezerwować

Nowa inwestycja Activ Investment docelowo będzie się składać z trzech pięciopiętrowych budynków, w których łącznie powstanie ponad 230 jasnych i przestronnych mieszkań. Inwestycja realizowana będzie etapami.

Budowa pierwszego budynku ruszy w III kwartale bieżącego roku, ale rezerwacja mieszkań możliwa będzie już od 15 kwietnia.


W ofercie znajdą się zarówno mieszkania jednopokojowe od 25,71 m² oraz dwu i trzypokojowe od 46,56 do 55,70 m². Największe mieszkanie w pierwszym etapie inwestycji będzie miało powierzchnie 66,98 m².


– Mieszkania do 55 m², cieszą się największą popularnością wśród Klientów stąd decyzja o przewadze takich właśnie mieszkań – komentuje Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment. – Ceny lokali kształtować będą się na poziomie 4600-5500 zł/m² z zaznaczeniem, iż pierwsze 30 mieszkań, nabyć będzie można w ofercie specjalnej – dodaje.

REKLAMA


Lokalizacja z perspektywą

Inwestycja zlokalizowana jest w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony. Ul. Banacha bezpośrednio połączona z ul. 29 listopada należy do jednych ze spokojniejszych.


Północna część Krakowa znacząco zyskała na popularności z momentem pojawienia się planów miasta wobec jej lepszego skomunikowania z centrum, dzięki linii szybkiego tramwaju. Obecni i przyszli mieszkańcy Górki Narodowej pierwszym tramwajem pojadą już w 2018 roku, a od inwestycji Banacha dzielić go będzie zaledwie 250 m.


Innym poważnym inwestycyjnym planem miasta w rejonie Górki Narodowej jest  rozbudowywana właśnie droga S7 i planowana północna obwodnica Krakowa, jak również modernizacja al. 29 listopada na odcinku od ul. Opolskiej w kierunku Warszawy. Przebudowa zacznie się w 2016 roku i planowo ma potrwać 2 lata.

Co ważne – zakończenie inwestycji realizowanych przez miasto, niemalże zbiegnie się z zakończeniem budowy pierwszego etapu inwestycji Banacha w III kwartale 2017 roku. Dzięki temu nowi mieszkańcy inwestycji Banacha będą mogli już cieszyć się z udogodnień komunikacyjnych.


Zielone tereny

Północny rejon Krakowa ma jeszcze jedną dużą zaletę, o którą coraz trudniej w innych obszarach miasta. Tereny zielone. Krakowska Górka Narodowa i rozpościerająca się z niej panorama Krakowa sprawia, iż jest to jedno z bardziej docenianych miejsc przez spacerowiczów. Dodatkowo w odległości zaledwie 1,5 km od inwestycji znajduje się Park Leśny Witkowice ze szlakami rowerowymi ciągnącymi się przez całą dolinę Bibiczanki oraz pieszo-rowerowym szlakiem Twierdzy Kraków.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA