[Warszawa] Matexi Polska anonsuje zakończenie budowy oraz sukces sprzedażowy projektu „Górce 142”

[Warszawa] Matexi Polska anonsuje zakończenie budowy oraz sukces sprzedażowy projektu „Górce 142”

REKLAMA

Spółka Matexi Polska otrzymała pozwolenia na użytkowanie budynku przy ul. Kluczborskiej 1 (wcześniej Górczewska 142), kończąc tym samym proces inwestycyjny w projekcie „Górce 142”. W ofercie inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Bemowie znalazło się w sumie 50 mieszkań, z których do dnia ukończenia projektu sprzedano 45 lokali. W ofercie dewelopera znajdują się jeszcze ostatnie mieszkania, w tym między innymi te zlokalizowane na parterze budynku z przynależnymi do nich ogródkami. Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się już do budynku, natomiast do końca listopada planowane jest zakończenie procesu podpisywania umów przenoszących własność lokali.

 

„Górce 142” to kameralny projekt charakteryzujący się nowoczesną, minimalistyczną architekturą, a także niestandardową wysokością mieszkań (2,73 m). Mieszkańcy budynku z pewnością docenią ciszę, spokój oraz bliskość terenów zielonych połączone jednocześnie z niewielką odległością dzielącą ich od centrum miasta, a także wiele lokalnych udogodnień oferowanych przez szybko rozwijającą się dzielnicę Bemowo. Dużym impulsem dla jeszcze szybszego rozwoju, a także wzrostu wartości zakupionej inwestycji, jest zbliżająca się perspektywa ukończenia drugiej linii metra, przebiegającej m.in. ul Górczewską.

 

Poza projektem „Górce 142” w ofercie Matexi Polska znajdują się aktualnie także inne inwestycje skierowane do wymagających klientów, poszukujących mieszkania w komfortowych lokalizacjach w Warszawie- mieszczący się przy ul. Duracza „Słodowiec Park” oraz projekt „Na Romera”, zlokalizowany na Ursynowie(planowane rozpoczęcie sprzedaży w ciągu 2 tygodni). W  nadchodzącym roku Matexi Polska planuje uzupełnić ofertę sprzedażową o kolejne propozycje. Wśród nich znajdzie się tym m.in. kameralne osiedle przy ul. Lektykarskiej w stylistyce żoliborskich willi miejskich oraz zlokalizowane blisko centrum nowoczesne osiedle mieszkaniowe przy ul. Kolskiej.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA