Matexi Polska anonsuje ukończenie kolejnego projektu – ursynowska inwestycja „Na Romera” z pozwoleniem na użytkowanie

Matexi Polska anonsuje ukończenie kolejnego projektu – ursynowska inwestycja „Na Romera” z pozwoleniem na użytkowanie

Warszawa
REKLAMA

W dniu 12 lutego 2015 r. deweloper Matexi Polska otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku Na Romera”, budowa realizowana we współpracy z firmą Totalbud została ukończona zgodnie z harmonogramem, natomiast rozpoczęcie procesu przekazywania mieszkań planowane jest na marzec bieżącego roku.

 

Projekt „Na Romera” to spokojna enklawa w sercu nowoczesnej dzielnicy, pięciopiętrowy projekt mieszkaniowy, doskonale wpisał się w stylistykę nowoczesnych osiedli mieszkaniowych Ursynowa. Ponadczasowa estetyka projektu to wyjątkowe połączenie nowoczesności i kameralnego charakteru w niskiej zabudowie, której dopełnieniem jest przestrzenne zielone patio. Założeniem projektu było stworzenie jak największego komfortu dla przyszłych mieszkańców zbilansowane pomiędzy poczuciem spokoju w zielonej enklawie prywatnego patio, a lokalizacją zapewniającą bliskość metra i rozbudowanej infrastruktury Ursynowa. W budynku zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną WMA znalazło się 106 mieszkań, a także wydzielona część mieszcząca nowoczesne lokale biurowe.

REKLAMA

 

„Na Romera” to trzeci w sumie, a już drugi w ostatnich tygodniach ukończony terminowo projekt Matexi Polska w Warszawie. Warto podkreślić zadowolenie dotychczasowych nabywców nie tylko z terminowych odbiorów, ale także z jakości mieszkań i współpracy z deweloperem. W ankietach prowadzonych wśród mieszkańców „Słodowiec Park” i „Górce 142” aż 90% z nich zadeklarowało, że poleciłoby zakup mieszkania w Matexi Polska swojej rodzinie lub znajomym.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA