Kolejna inwestycja Matexi Polska z pozwoleniem na użytkowanie, budynek „Staffa 9” gotowy do zamieszkania

Kolejna inwestycja Matexi Polska z pozwoleniem na użytkowanie, budynek „Staffa 9” gotowy do zamieszkania

Warszawa
REKLAMA
Matexi Polska informuje o otrzymaniu prawomocnego pozwolenie na użytkowanie inwestycji „Staffa 9”, bielański budynek to kolejna ukończona, po „Na Romera” i pierwszym etapie osiedla „Kolska od Nowa”, w ostatnich miesiącach inwestycja Matexi Polska. Aktualnie deweloper jest w trakcie przekazywania kluczy nowym mieszkańcom, którzy już niebawem wprowadzą się do nowych lokali.
„Staffa 9” to nowoczesny, dwuskrzydłowy budynek w kształcie litery „L” zaprojektowany przez architektów z pracowni Pastewka i Strój, znalazło się w nim 105 mieszkań o powierzchni od 30 do 102 m2, a także jednokondygnacyjny garaż mieszczący 92 samochody.
REKLAMA
Poza nowoczesną i elegancką architekturą oraz wysoką jakością wykonania gwarantowaną przez Matexi, niewątpliwą zaletą „Staffa 9” jest jego lokalizacja. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie (400 m) od stacji metra „Słodowiec” to wyjątkowy atut dla osób pracujących w centrum, potrzebujących szybkiej komunikacji. Jednocześnie mieszkańcy inwestycji mogą cieszyć się bliskością zieleni i spokojnym sąsiedztwem, natomiast dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, dostęp do placówek edukacyjnych i kulturalnych Bielan zapewnia nowym mieszkańcom duży komfort i różnorodne możliwości zagospodarowania czasu wolnego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA