„Staffa 9” – nowa inwestycja Matexi Polska na warszawskich Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra „Słodowiec”

„Staffa 9” – nowa inwestycja Matexi Polska na warszawskich Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra „Słodowiec”

Warszawa
REKLAMA

Matexi Polska uruchamia kolejny projekt mieszkaniowy w Warszawie, na działce o powierzchni nico ponad jednej trzeciej hektara powstanie inwestycja „Staffa 9” będąca kontynuacją koncepcji deweloperskiej zapoczątkowanej budynkiem Słodowiec Park. Założeniem dewelopera jest dostarczenie w rejonie Słodowca nowoczesnych i dopracowanych budynków o ciekawej stylistyce będących alternatywą jakościową dla dużych, monotonnych osiedli budowanych w dzielnicy.

 

„Staffa 9” to nowoczesny, dwuskrzydłowy budynek w kształcie litery „L” zaprojektowany przez architektów z pracowni Pastewka i Strój, znajdzie się w nim 106 mieszkań o powierzchni od 30 do 104 m2, a także jednokondygnacyjny garaż mieszczący 92 samochody, w tym miejsca familijne. Ceny mieszkań oscylować będą na poziomie 8500. Rozpoczęcie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2014 r. natomiast jej ukończenie na przełom roku 2015/2016. Mieszkania pojawią się w sprzedaży już we wrześniu bieżącego roku.

 

REKLAMA

Poza nowoczesną i elegancką architekturą oraz wysoką jakością wykonania gwarantowaną przez Matexi, niewątpliwą zaletą „Staffa 9” jest jego lokalizacja. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie (400 m) od stacji metra „Słodowiec” to wyjątkowy atut dla osób pracujących w centrum, potrzebujących szybkiej komunikacji. Jednocześnie mieszkańcy inwestycji będą mogli cieszyć się bliskością zieleni i spokojnym sąsiedztwem, natomiast dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, dostęp do placówek edukacyjnych i kulturalnych Bielan zapewni im duży komfort i różnorodne możliwości zagospodarowania czasu wolnego.

 

„Staffa 9” to już siódma inwestycja rozpoczęta przez Matexi Polska, deweloper całkowicie zakończył proces inwestycyjny i sprzedażowy pierwszego projektu „Górce 142” na Bemowie. Jednocześnie w zaawansowanej fazie realizacji znajdują się projekty „Na Romera” (Ursynów) i Słodowiec Park. Ponadto Matexi Polska prowadzi prace projektowe i przygotowawcze w projektach na ul. Kolskiej, Księżycowej i Lektykarskiej. Ogółem deweloper planuje wprowadzić kolejne 450 mieszkań do oferty przed końcem 2014 roku, natomiast jego obecne zasoby pozwalają na realizację w sumie 1350 lokali w stolicy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA