Nowa inwestycja na warszawskim Ursynowie w ofercie Matexi Polska – deweloper rozpoczyna sprzedaż w projekcie „Na Romera”

Nowa inwestycja na warszawskim Ursynowie w ofercie Matexi Polska – deweloper rozpoczyna sprzedaż w projekcie „Na Romera”

Warszawa
REKLAMA

Deweloper Matexi Polska zainaugurował sprzedaż mieszkań w inwestycji „Na Romera” na warszawskim Ursynowie położonej u zbiegu ulic Romera i Surowieckiego. W ofercie developera znajdzie się 106 funkcjonalnych mieszkań w metrażach od 30 do 93 m2, a także lokale usługowe zlokalizowane w pasażu handlowym na parterze budynku. Średnia cena metra kwadratowego w inwestycji to 8500 złotych.

 

Pięciopiętrowy projekt „Na Romera” doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych osiedli mieszkaniowych Ursynowa. Podobnie jak w przypadku pozostałych realizacji, developer kładzie szczególny nacisk na wysoką, jakość i ponadczasową estetykę projektu. Dzięki współpracy z pracownią WMA Architekci udało się osiągnąć doskonałe połączenie nowoczesności i kameralnego charakteru w niskiej zabudowie. Obszerne przeszklone loggie w połączeniu z dużymi oknami i pomarańczowymi akcentami w białej fasadzie tworzą ciepłą, przyjazną atmosferę. Dopełnieniem przyjaznej przestrzeni  jest funkcjonalne, zielone patio, mieszczące prywatny ogród dostępny dla mieszkańców. Tym, co zdecydowanie wyróżnia „Na Romera” wśród innych projektów to niesamowita dbałość o komfort i przyjazne otoczenie dla przyszłych mieszkańców. Efekt taki udało się osiągnąć w dużej mierze dzięki wpleceniu w projekt znacznej ilości zieleni. Ponadto budynek został zaprojektowany tak, aby zapewniać jak najlepsze doświetlenie i nasłonecznienie mieszkań. Naturalnym udogodnieniem są także miejsca postojowe w parkingowe w garażach podziemnych.

 

Wyjątkowym atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja, z jednej strony zapewniająca możliwość korzystania ze wszystkich lokalnych udogodnień szybko rozwijającego się i rosnącego w zgodzie z potrzebami mieszkańców Ursynowa, od szkół i przedszkoli po doskonałe zaplecze handlowe i usługowe. Z drugiej strony inwestycja znajduje się w jednym z najlepiej położonych pod względem komunikacyjnym punktów dzielnicy. Mieszkanie „Na Romera” zapewnia wyjątkowy komfort korzystającym z komunikacji publicznej, w czym nieocenioną rolę odgrywa bliskość stacji Metra „Ursynów”, ale docenią je także ci, którzy podróżując samochodem nie chcą tracić czasu w porannych korkach. Bliskie sąsiedztwo ulicy Puławskiej zapewnia możliwie najszybszy przejazd i dostęp do biurowego serca Warszawy na Służewcu i Mokotowie, a także błyskawiczny przejazd do największego obecnie kompleksu biurowego w Warszawie przy ul. Poleczki. Nie bez znaczenia jest też możliwość ekspresowego i bez korkowego dotarcia na lotnisko w czasie nie dłuższym niż 10 min. Dużym atutem jest bardzo wygodne połączenie do nowo powstałej trasy S2 i możliwość szybkiego i komfortowego przejazdu do północnych dzielnic Warszawy oraz wyjazdu w kierunku Poznania i Gdańska.

 

REKLAMA

Dzięki połączeniu komfortowej lokalizacji z przyjazną, kameralną atmosferą „Na Romera” to projekt, w którym doskonale odnajdą się rodziny z dziećmi, młodzi dynamiczni i intensywnie pracujący managerowie czy pracujący na własny rachunek przedstawiciele wolnych zawodów, dla których dodatkową synergią może być możliwość prowadzenia działalności w przewidzianym w ramach kompleksu niewielkim biurowcu.

 

„Na Romera” to już trzecia inwestycja w systematycznie poszerzanej ofercie sprzedażowej Matexi Polska. Poza projektem na Ursynowie developer oferuje w tej chwili mieszkania w projekcie „Słodowiec Park” na Bielanach, a także ostatnią pulę mieszkań w bardzo udanym projekcie „Górce 142” na Bemowie. W zaawansowanej fazie projektowej znajdują się kolejne przedsięwzięcia: osiedle na ul. Lektrykarskiej oraz największy dotychczas projekt w polskim portfolio Matexi, obejmujący około 600 mieszkań, który zostanie zlokalizowany przy ul. Kolskiej na Warszawskiej Woli.

 

Warto zwrócić uwagę, iż Matexi Polska realizuje swoje projekty w pełnej zgodności z wymaganiami ustawy deweloperskiej. Środki wpłacane przez klientów trafiać będą, podobnie jak w przypadku pozostałych przedsięwzięć firmy, na mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA