Matexi Polska rozpoczyna realizację inwestycji na warszawskich Bielanach

Matexi Polska rozpoczyna realizację inwestycji na warszawskich Bielanach

Warszawa
REKLAMA

Deweloper MATEXI POLSKA rozpoczyna prace wyburzeniowe na działce u zbiegu ulic Duracza i Magiera na Bielanach.

 

Spółka Matexi Polska rozpoczęła prace wyburzeniowe na miejscu swojej kolejnej inwestycji, u zbiegu ulic Duracza i Magiera na warszawskich Bielanach. Jest to pierwszy etap prac, po którym rozpoczną się prace kubaturowe budynku mieszkalnego z częścią usługowo-biurową, zlokalizowaną w dwóch dolnych kondygnacjach. Zakończenie inwestycji planowane jest na grudzień 2014 roku.

 

Budynek został zaprojektowany przez Pracownię Architektoniczną MAAS Projekt z Warszawy, a Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma Unibep S.A. Projekt zakłada budowę 9-piętrowego budynku z dwupoziomym parkingiem na 109 miejsc postojowych.

 

Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli wybierać spośród 93 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 93 m2. Ceny mieszkań będą kształtować się w granicach od 6.800 zł/m2 do 8.800 zł/m2, cena miejsca postojowego będzie wynosić 33.000 zł.


Wszystkie mieszkania będą posiadać widną kuchnię, a jedną z ich mocnych stron będzie ich funkcjonalność i możliwość swobodnej aranżacji wnętrz.

REKLAMA


Warto podkreślić, że zaprojektowana w budynku na pierwszym piętrze część biurowa jest rzadko spotykaną ofertą i skierowana jest do firm, które nie są zainteresowane płaceniem czynszu, lecz chcą nabyć lokale na własność.

 

Niewątpliwym atutem inwestycji SŁODOWIEC PARK jest jej atrakcyjna lokalizacja, łatwy dostęp do komunikacji publicznej – tramwajów, autobusów i metra (stacja Słodowiec), oraz bliskość szkół, przedszkoli, a przede wszystkim dwóch parków miejskich – Herberta i Parku Olszyna.

 

Należy zwrócić także uwagę na fakt, iż SŁODOWIEC PARK realizowany jest w pełnej zgodności z wymaganiami ustawy deweloperskiej. Środki wpłacane przez klientów trafiać będą na mieszkaniowy rachunek powierniczy.


Pomimo braku aktywnej kampanii marketingowej, projekt cieszy się już od dawna dużym zainteresowaniem naszych klientów.  

 

Pierwszy  projekt MATEXI POLSKA, GÓRCE.142 na warszawskim Bemowie, jest już na ukończeniu – w ofercie pozostało jedynie 10 mieszkań. Spółka obecnie przygotowuje kilka kolejnych projektów deweloperskich – kolejnym, którego rozpoczęcie planowane jest jeszcze w 2013 roku, będzie  inwestycja mieszkaniowa na warszawskim Ursynowie, zlokalizowana u zbiegu ulic Romera i Surowieckiego. W projekcie znajdzie się ok. 100 mieszkań wraz z częścią biurową i usługową.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA