Matexi Polska podpisuje kolejne umowy sprzedaży w projektach komercyjnych i biurowych, Biedronka operatorem marketu w projekcie „Na Romera”

Matexi Polska podpisuje kolejne umowy sprzedaży w projektach komercyjnych i biurowych, Biedronka operatorem marketu w projekcie „Na Romera”

Warszawa
REKLAMA

Matexi Polska podpisało kolejne umowy sprzedaży w swoich projektach komercyjnych i biurowych w inwestycjach „Na Romera” oraz „Słodowiec Park”. Spółka ogłosiła właśnie, że na Ursynowie operatorem nowoczesnego marketu o powierzchni ponad 1000 m2 będzie Biedronka. Sklep będzie przygotowany według najnowszych standardów sieci oferując mieszkańcom nowoczesny wystrój i asortyment świeżych produktów.

 

W ostatnich tygodniach udało się także zakończyć negocjacje dotyczące sprzedaży inwestorowi całej galerii handlowej o powierzchni 500 m2 mieszczącej się w inwestycji na „Słodowcu”, dużym sukcesem jest także finalizacja sprzedaży lokalu biurowego o powierzchni 250 m2 na potrzeby jednej z warszawskich spółdzielni mieszkaniowych także w projekcie „Słodowiec Park”.

 

Aktualnie Matexi Polska zarówno w inwestycji „Słodowiec Park” jak również „Na Romera” oferuje nowoczesne powierzchnie biurowe z wydzielonymi recepcjami i parkingami o powierzchniach od 130 do 250 m2. W projekcie „Na Romera” dostępne są także ostatnie lokale komercyjne.

REKLAMA

 

Oba projekty to nowoczesne budynki mieszkaniowe w doskonałych lokalizacjach dających duży komfort komunikacji z centrum miasta m.in. dzięki dostępowi do metra. Dzięki tym zaletom Matexi Polska zdecydowało się na wprowadzenie zarówno na Bielanach jak również Ursynowie ofert lokali biurowych skierowanych do lokalnych przedsiębiorców z przeznaczeniem na sprzedaż.

 

Oferta cieszy się dużym powodzeniem. Aktualnie już 60 procent powierzchni znajdujących się w ofercie dewelopera znalazło już nabywcę, prowadzone są także zaawansowane negocjacje z kolejnymi klientami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA