DODAJ

Na warszawskich Młocinach powstanie nowoczesne osiedle Na Bielany

Mieszkania i domy / Warszawa
Na warszawskich Młocinach powstanie
Kajtman
2018-06-08 12:58:32
Matexi Polska rozpoczęła przygotowania do realizacji swojej kolejnej inwestycji na Bielanach, spółka prowadzi już działania porządkowe na działce przy ul. Heroldów równocześnie finalizując proces projektowy realizowany we współpracy z pracownią architektoniczną Latergrupa. Według założeń Matexi Polska budowa pierwszego etapu osiedla rozpocznie się w pierwszej połowie 2019 roku.

Osiedle Na Bielany powstaje w szybko rozwijającej się okolicy warszawskich Młocin, co zapewnia nie tylko dobrą komunikację i dostęp do infrastruktury Bielan oraz sąsiedztwo powstającej Galerii Młociny, ale także lokalizację w otulinie zespołu krajobrazowo-przyrodniczego "Dęby Młocińskie" oraz sąsiedztwie Lasu Bielańskiego i Kampinosu. Osiedle Na Bielany to koncepcja nowoczesnych, kilkupiętrowych budynków dobrze wpisujących się w strukturę istniejącej tkanki miejskiej. W budynkach powstaną także powierzchnie handlowo-usługowe oraz garaże podziemne z miejscami parkingowymi. Całość osiedla okalać będzie kameralny park dostępny dla mieszkańców. Matexi Polska planuje także przygotowanie w ramach inwestycji nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw, którego powstanie zostało zainicjowane w wyniku konsultacji ze stroną społeczną i Samorządem Młociny. Intencją dewelopera jest przekazanie gotowego placu zabaw w zarząd władz dzielnicy Bielany tak, by był on dostępny także dla dzieci z sąsiednich osiedli.

W założeniu osiedle Na Bielany to projekt skierowany do grupy młodych, aktywnych nabywców ceniących bliskość zieleni i atrakcyjnych terenów rekreacyjno-sportowych. Niezaprzeczalnym atutem osiedla jest jego doskonały dostęp do infrastruktury komunikacyjnej  pozwalającej dotrzeć do stacji metra Młociny w ciągu pięciu minut. Połączenie spokojnej, zielonej okolicy z komfortowym dostępem do całego miasta czyni osiedle Na Bielany jednym z najlepszych miejsc do mieszkania w stolicy.

Źródło: materiały prasowe