Nowa inwestycja na Bemowie rozpoczętaźródło: Materiały inwestora

Nowa inwestycja na Bemowie rozpoczęta

Warszawa
REKLAMA
W dniu 31 maja spółka Matexi Polska poinformowała o wprowadzeniu do oferty sprzedażowej nowego projektu – inwestycji Człuchowska-Bemowo. To już drugi projekt dewelopera o belgijskich korzeniach zlokalizowany w obrębie Bemowa, po bardzo udanej pierwszej inwestycji – Górce 142. Tym razem Matexi wprowadzi do oferty 70 mieszkań w pięciopiętrowym, zaprojektowanym przez Warszawską pracownię architektoniczną Brit-Plan budynku u zbiegu ulic Człuchowskiej i Raginisa.
Wyjściowy poziom cen metra kwadratowego w inwestycji to około 7000 złotych. Pełna gama mieszkań dostępna będzie w ofercie dewelopera począwszy od przełomu czerwca i lipca. Równolegle Matexi Polska poinformowała, że generalnym wykonawcą całego budynku wybrana została białostocka firma Telka, która już prowadzi pierwsze prace na placu budowy. Zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacji zakończenie inwestycji planowane jest na drugą połowę 2018 roku.
Zgodnie ze strategią Matexi Polska lokalizacja inwestycji przy Człuchowskiej jest dobrze przemyślana i daje komfortowy dostęp do infrastruktury dzielnicy, jednocześnie pozwalając na dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta. Położenie w tradycyjnie handlowej części Bemowa, blisko Hali Człuchowskiej i jednocześnie w niewielkiej odległości od ratusza dzielnicy spowodowało, ze rejon inwestycji należy do naturalnie najlepiej rozwiniętych części Bemowa pod kontem dostępu do infrastruktury, w tym szkół, przedszkoli, ale także udogodnień handlowo-rozrywkowych.
REKLAMA
Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej komunikacji drogowej w tym rejonie mieszkańcy Człuchowskiej mogą liczyć na szybki dostęp do centrum zarówno od strony osi ul. Połczyńskiej jak również sprawną komunikacje od strony ul. Górczewskiej, gdzie w odległości kilku minut mają również dojechać do rozbudowywanego, jednego z największych warszawskich centrów handlowo-rozrywkowych Wola Park. Lokalizacja Inwestycji to także doskonałe połączenie z wylotówkami z Warszawy. Dzięki łatwej i bardzo szybkiej komunikacji z węzłem autostradowym "Konotopa" przyszli mieszkańcy bez problemu wyjadą z Warszawy w zasadzie w każdym kierunku.
Mieszkańcy nie będą mogli również narzekać na brak zieleni, w którą bogate są tereny Bemowa, w najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się m.in. Park Górczewska, obszerny zielony obszar doskonały do spacerów i uprawiania sportu z wieloma atrakcjami takimi jak m.in. nowoczesny park linowy. Natomiast od strony ul. Lazurowej oraz osiedla Górce, położenie i komunikacja inwestycji daje bardzo łatwy i szybki dostęp m.in. do Puszczy Kampinoskiej od strony sąsiednich Babic.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA