Wiecha na Górce.142

Wiecha na Górce.142

Warszawa
REKLAMA

Po siedmiu miesiącach od rozpoczęcia prac na budowie inwestycji Górce.142 na warszawskim Bemowie deweloper MATEXI POLSKA zakończył realizację stanu surowego budynku.

 

Budowa Górce.142, projektu realizowanego przez dewelopera Matexi Polska, została rozpoczęta w maju bieżącego roku. 7 listopada br. Generalny Wykonawca inwestycji, firma Łucz-Bud, zakończył prace związane z wykonaniem płyty stropowej nad ostatnią kondygnacją budynku. Oznacza to, że pierwszy etap realizacji Górce.142 osiągnął swój najwyższy punkt. Prace budowlane nie zwalniają tempa, a w najbliższych tygodniach planowany jest montaż okien, co umożliwi układanie instalacji sanitarnych i elektrycznych w okresie zimowym.

 

REKLAMA

„– Bardzo cieszą nas szybkie postępy prac nad budową naszego pierwszego projektu w Polsce. Górce.142 będzie w Warszawie wizytówką jakości i stylu gwarantowanych przez markę Matexi na belgijskim rynku nieruchomości od ponad 65 lat.” – mówi Mirek Bednarek, Prezes Zarządu Matexi Polska.


6-piętrowy budynek powstaje u zbiegu ulic Górczewskiej i Kluczborskiej na warszawskim Bemowie. Jego przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 50 mieszkań o metrażach od 33 m2 do 96 m2. Oddanie budynku planowane jest na sierpień 2013 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA