[Warszawa] Ruszyła sprzedaż drugiego etapu inwestycji Patio Avenir na Bemowie

[Warszawa] Ruszyła sprzedaż drugiego etapu inwestycji Patio Avenir na Bemowie

REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu inwestycji Patio Avenir zlokalizowanej przy ul. Szeligowskiej na warszawskim Bemowie. Powstanie w nim 86 mieszkań o metrażach od 27 do 85,5 mkw. oraz 7 lokali usługowych o powierzchni od 47 do 102 mkw. Równolegle trwa sprzedaż ostatnich mieszkań z pierwszego etapu inwestycji, w ramach którego nabywców znalazło już 83 spośród 102 mieszkań. Pierwsze lokale w inwestycji Patio Avenir będą gotowe do odbioru w III kwartale 2013 r.


Osiedle Patio Avenir tworzą dwa pięciopiętrowe budynki zlokalizowane pomiędzy ulicami Szeligowską i Połczyńską na warszawskim Bemowie. W ramach drugiego etapu, do oferty sprzedaży trafiło  86 mieszkań o następujących metrażach:


  • 7  mieszkań 1-pokojowych

  • 40 mieszkań 2-pokojowych

  • 32  mieszkań 3-pokojowych

  • 7 mieszkań 4-pokojowych

 

Kilka z nich oraz jeden lokal usługowy znalazły już nabywców. Dodatkowo, w równoległej sprzedaży pozostaje jeszcze 19 mieszkań z pierwszego etapu osiedla.

Średnia cena za 1 m kw. w inwestycji Patio Avenir kształtuje się na poziomie ok. 7 200 zł. Ponad 20 proc. lokali spełnia warunki zakupu w ramach programu „Rodzina na Swoim”.

 

– Pierwszy etap naszej inwestycji spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem osób młodych. Dla dużej części naszych klientów jest to pierwsze własne mieszkanie, często zakupione w programie „Rodzina na Swoim”. Dużymi atutami inwestycji, docenianymi przez kupujących, są doskonała lokalizacja, zapewniająca łatwe połączenia ze wszystkimi dzielnicami Warszawy oraz kameralny charakter osiedla sąsiadującego z terenami zielonymi. Nasi klienci doceniają również fakt, iż w odległości ok. 500 metrów od osiedla zaplanowana została stacja metra „Połczyńska”, które stanie się alternatywą dla komunikacji autobusowej – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

 

Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Docelowo znajdą się w nim 182 mieszkania o metrażach od 26,5 m kw. do 96 m kw. Wszystkie posiadać będą funkcjonalne balkony, a mieszkania na parterze – przestronne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będą również dwa parkingi podziemne zlokalizowane w każdym z budynków oraz alejki spacerowe i plac zabaw dla dzieci.

Cała inwestycja zostanie oddana do użytku w 2014 roku.
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA