[Warszawa] Osiedle "Patio Avenir"

[Warszawa] Osiedle "Patio Avenir"

Mieszkania/Warszawa/Bemowo/Chrzanów
REKLAMA
inwestorBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2014
wykonawcaInterbud-Lublin S.A.

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Patio Avenir"

Patio Avenir to kameralna inwestycja, która składać się będzie z dwóch pięciopiętrowych budynków skupiających w sobie 182 mieszkania o powierzchni od 27,5 do 96 metrów kwadratowych. Niemal wszystkie lokale będą posiadały balkony lub ogródki, a pośrodku osiedla znajdzie się dodatkowy teren wypełniony zielenią, tworzący patio z placem zabaw dla dzieci.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
To była pierwsza dostępna wizka tej inwestycji.
Jan Augustynowski
"Kajtman" napisał:
19567_1000x.jpg


To jest to samo osiedle, bo wizka jakaś z czapy...
PolishProperty.eu
Nową inwestycję, zlokalizowaną pomiędzy ulicą Połczyńską a Szeligowską, prowadzi francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska. Patio Avenir to zespół dwóch pięciopiętrowych budynków. Osiedle realizowane jest w dwóch etapach.

Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir powstaje na warszawskim Bemowie. W pierwszym etapie, który ma zakończyć się w III kw. 2013 r., zaplanowano 102 mieszkań. Do tej pory sprzedano ponad 90 proc. lokali.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
43061_1000x.jpg
Jan Hawełko
34136_1000x.jpg


34137_1000x.jpg
Jan Hawełko
Giełdowy Interbud-Lublin podpisał ze spółką Bouygues Immobilier dwie umowy na wykonanie prac związanych z budową kompleksu mieszkalnego Patio Avenir przy ul. Szeligowskiego w Warszawie. Ich łączna wartość wynosi 33 mln zł netto.

Na zrealizowanie pierwszej umowy o wartości 18 mln zł netto Interbud będzie miał 16 miesięcy.

Natomiast druga umowa jest warunkowa - inwestor do 28 lutego 2013 r. zobowiązał się do podjęcia decyzji o realizacji lub odstąpieniu od niej.

pokaz-artykul.png
REKLAMA