[Warszawa] Bouygues Immobilier Polska otworzył mieszkanie pokazowe w Patio Avenir

[Warszawa] Bouygues Immobilier Polska otworzył mieszkanie pokazowe w Patio Avenir

REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska otworzyła pierwsze mieszkanie pokazowe w inwestycji Patio Avenir na warszawskim Bemowie. Deweloper zaprezentuje w nim jeden z dostępnych standardów wykończenia wnętrz oraz autorskie rozwiązania architektoniczne. Mieszkanie pokazowe otwarte jest dla Klientów przez cały tydzień, na terenie inwestycji przy ul. Szeligowskiej 5, w godzinach 12 – 19 w dni powszednie oraz 10 – 19 w soboty i 10 – 17 w niedziele.


Mieszkanie pokazowe w inwestycji Patio Avenir to dwupokojowy lokal o metrażu 41,76 m kw. wybudowany bezpośrednio przy biurze sprzedaży. Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i rozwiązaniami architektonicznymi. Dominują w nim jasne barwy oraz proste i minimalistyczne formy widoczne m.in. w elementach wystroju i dekoracji. Całość uzupełniają białe meble oraz nowoczesne dodatki w kolorze niebieskim.

 

Wszystkie wykorzystane materiały oferowane są Klientom w ramach usługi Atelier, która daje kupującym możliwość skorzystania z trzech dostępnych programów aranżacji wnętrz: Tendance, Chic i Elégante.


– Mieszkanie pokazowe to często jedyna możliwość tak bliskiego zapoznania się z inwestycją jeszcze na etapie jej realizacji. Tym bardziej, że większość naszych projektów mieszkaniowych jest już całkowicie wyprzedana w momencie ukończenia inwestycji. Obejrzenie mieszkania pokazowego, znalezienie inspiracji i gotowych pomysłów na wykończenie własnego lokum, pozwala wielu kupującym na postawienie przysłowiowej kropki nad „i”  oraz podjęcie decyzji o zakupie mieszkania –
powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.


Mieszkanie pokazowe można oglądać codziennie na terenie inwestycji przy ul. Szeligowskiej, w godzinach pracy biura sprzedaży, tj. w dni powszednie od 12:00 do 19:00, w sobotę od 10:00 do 19:00 i w niedzielę od 10:00 do 17:00.


Osiedle Patio Avenir to kompleks dwóch pięciopiętrowych budynków zlokalizowanych na warszawskim Bemowie, pomiędzy ulicami Szeligowską i Połczyńską. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą oraz dogodnymi połączeniami ze Śródmieściem i pozostałymi dzielnicami Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz przyszła stacja II linii metra – „Połczyńska”. Projekt realizowany jest w dwóch etapach. Docelowo znajdą się w nim 182 mieszkania o metrażach od 26,5 m kw. do 96 m kw. Wszystkie posiadać będą funkcjonalne balkony, a mieszkania na parterze – przestronne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będą również dwa parkingi podziemne zlokalizowane w każdym z budynków oraz alejki spacerowe i plac zabaw dla dzieci. 102 lokale z pierwszego etapu zostaną oddane do użytku w II kwartale 2013 roku. Całość prac zakończy się w 2014.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA