Savills został agentem wyłącznym biurowca West Point 120 w Warszawie

Savills został agentem wyłącznym biurowca West Point 120 w Warszawie

Warszawa
REKLAMA

Bouygues Immobilier Polska wybrał Savills na agenta wyłącznego przy komercjalizacji nowego projektu biurowego West Point 120 – kolejnego projektu biurowego tego dewelopera, po pomyślnym przekazaniu Miasteczka Orange telekomunikacyjnemu gigantowi Orange Polska.

 

West Point 120 to projekt, na który składają się dwa połączone budynki biurowe o łącznej powierzchni 20 000 mkw. Każdy z budynków będzie miał oddzielne reprezentacyjne lobby recepcyjne obsługiwane przez trzy szybkobieżne windy w pierwszej fazie i cztery w drugiej fazie budynku. Projekt jest zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej, wzdłuż Alei Jerozolimskich w Zachodniej części Warszawy, przy ulicy Włodarzewskiej 120. West Point 120 będzie mieścił kantynę, kawiarnię i zielone patio z tarasem. Budynek jest dobrze skomunikowany dzięki licznym liniom autobusowym i szybkiej kolei miejskiej (SKM i WKD), łączącej bezpośrednio Centrum miasta z lotniskiem Chopina.

REKLAMA


West Point 120 jest zaprojektowany zgodnie z certyfikatem BREEAM na poziomie „bardzo dobrym”, i jednocześnie spełnia wysokie standardy ochrony zasobów naturalnych i korzystnego środowiska pracy, które Bouygues Immobilier wdraża we wszystkich projektach komercyjnych w Europie.


Bruno Le Core, dyrektor zarządzający Bouygues Immobilier Polska, mówi: „Bouygues Immobilier jest zaangażowany w zrównoważony rozwój terenów miejskich, dzięki czemu pod marką „Green Office” rozwinął we Francji wyjątkową linię budynków o niskim zużyciu energii, jak również budynków, które produkują więcej energii niż zużywają (positive-energy). Przy pracach nad projektem West Point 120, korzystaliśmy z tego doświadczenia w celu zwiększenia zadowolenia użytkowników i opracowania wydajnych technologii zapewniających mniejsze koszty budynku i oszczędność energii, które wykraczają nawet poza wymagania zielonego certyfikatu. Co więcej, ten nowy projekt odpowie na potrzeby wielu najemców, o różnych potrzebach i stylach prowadzenia biznesu”.


Tomasz Buras, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Savills, mówi: „W West Point 120 najemcy będą zadowoleni z połączenia dobrze przemyślanego projektu i elastycznych, bezkolumnowych pięter o powierzchni 3 500 mkw, umożliwiających wydajne ulokowanie większych najemców, jak i łatwy podział na kilka mniejszych biur. To będzie doskonała lokalizacja dla najemców, którzy poszukują nowoczesnego, przyjaznego środowisku biura poza centrum, jednocześnie łatwo dostępnego dzięki kolejce SKM i Al. Jerozolimskim – jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy, dochodzącej do obwodnicy i autostrady A2. Bouygues Immobilier posiada duże doświadczenie poparte sukcesem Miasteczka Orange, które dowodzi, że ten deweloper buduje nie tylko wydajne budynki, ale również projektuje małą architekturę i otoczenie, które pozytywnie wpływa na komfort najemcy”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA