REKLAMA

Projekt Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Sp. z o.o.

Artykuły o Projekt Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Sp. z o.o.

Starbucks otworzy kawiarnię w wieżowcu Warsaw UNIT
Starbucks uatrakcyjni okolice ronda Daszyńskiego o kultową kawiarnię w Warsaw UNIT jeszcze w tym roku. Powstanie ona na parterze wieżowca, z trzech stron otoczona w pełni przeszklonymi ścianami, otwierając się od środka na imponujący hol budynku.
Firma OmniOffice podpisała umowę najmu dwóch pięter w wieżowcu Warsaw Unit [ZDJĘCIA]
Działająca na polskim rynku biur serwisowanych spółka OmniOffice podpisała właśnie umowę najmu dwóch pięter w biurowcu Warsaw Unit z inwestorem, Ghelamco Poland. Powierzchnia 3 tys. mkw. będzie dostępna dla nowych lokatorów od lipca 2023 roku, gdy końca dobiegną prace budowlane.
Shopee wybrało wieżowiec Warsaw UNIT na swoją polską siedzibę [ZDJĘCIA]
Shopee, globalna platforma e-commerce, łącząca kupujących, marki i sprzedających, otworzyła swoją lokalną siedzibę w Warsaw UNIT – najbardziej zaawansowanym technologicznie i ekologicznym wieżowcu w Polsce.
Panattoni przedłuża i dobiera powierzchnię w kompleksie Warsaw Spire
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, pozostaje w Warsaw Spire. Firma od sierpnia przyszłego roku wynajmować będzie 4 500 mkw. To efekt dynamicznego rozwoju Panattoni w ostatnich latach.
PHN S.A. zakończył budowę 155-metrowej wieży Skysawa [FILM]
Dla 155-metrowej wieży, będącej wizytówką kompleksu Skysawa została właśnie wydana decyzja o pozwoleniu na użytkowanie. Najemcy wprowadzą się w pierwszej połowie 2023 roku.
Pierwszy budynek Skysawa otrzymał najwyższy w Polsce certyfikat BREEAM
Niższa część kompleksu biurowo-usługowego Skysawa, sztandarowej inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości, otrzymała końcowy certyfikat BREEAM na najwyższym możliwym poziomie Outstanding z rekordowo wysokim wynikiem 94,1 proc. Jest to aktualnie najwyższa ocena w wersji BREEAM New Construction 2016 w Polsce.
Wieża Skysawa zdobyła nominację w międzynarodowym konkursie BREEAM Awards 2022
Najwyższa część kompleksu Skysawa w Warszawie, 155-metrowa wieża zdobyła nominację w międzynarodowym konkursie BREEAM Awards 2022 w kategorii "Regional Award Central and Eastern Europe". W 2020 roku o tą nagrodę walczyła niższa część tej inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. Laureatów tegorocznego plebiscytu poznamy już 22 marca podczas gali w Londynie.
Wieżowiec SkySawa w Warszawie został wynajęty w całości dla PKO BP [FILM + ZDJĘCIA]
Polski Holding Nieruchomości S.A. zawarł z PKO Bank Polski długoterminową umowę najmu całej powierzc...
W centrum Warszawy powstaje 155-metrowy wieżowiec Skysawa [FILM + ZDJĘCIA]
Polski Holding Nieruchomości S.A. buduje w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 36 kompleks biurowo-...
Warszawa: Trwa budowa 155-metrowego wieżowca Skysawa [FILMY + ZDJĘCIA]
Polski Holding Nieruchomości S.A. buduje w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 36 kompleks biurowo-...
REKLAMA