[Warszawa] Osiedle "Przy Woronicza"

[Warszawa] Osiedle "Przy Woronicza"

Warszawa/Mokotów/Woronicza 33
REKLAMA

O inwestycji [Warszawa] Osiedle "Przy Woronicza"

Osiedle "Przy Woronicza" w Warszawie
Napisz komentarz
+1
Jan Augustynowski
Jan Hawełko
malwinska
Przy Woronicza - najlepszy adres na Starym Mokotowie

W otoczonej zielenią oazie, a jednocześnie niemal w centrum. W ciszy, a jednak w miejscu, skąd szybko i łatwo można przedostać się do najważniejszych arterii stolicy. Taka jest lokalizacja najnowszej inwestycji mieszkaniowej Grupo Lar usytuowana u zbiegu ulic Woronicza i Racjonalizacji.Grupo Lar to deweloper, który ma już 50-letnie doświadczenie, działający w dziesięciu różnych krajach. Na warszawskim rynku mieszkaniowym znany jest już od 10 lat. Miejsce na najnowszą inwestycję – Przy Woronicza – wybrał uwzględniając komfort i potrzeby przyszłych mieszkańców.
 
Dojazd? Żaden problem!
Mieszkanie w miejscu, z którego łatwo można przemieścić się, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, to komfort, o jakim marzy większość Warszawiaków. Przyszli mieszkańcy powstającego budynku na zielonym i spokojnym Mokotowie przy ulicy Racjonalizacji będą mogli korzystać ze wszystkich dostępnych środków komunikacji publicznej: autobusu, tramwaju i metra. Do znajdującej się w pobliżu inwestycji stacji Wierzbno można nawet dotrzeć pieszo – spacer zajmie zaledwie 10 minut – lub dojeżdżając dwa przystanki tramwajem w niespełna 5 minut. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest dostępność aż 14 linii tramwajowych, które pozwalają dojechać bez przesiadki do każdej dzielnicy Warszawy. Dzięki niezależnym od korków tramwajom i częstotliwości, z jaką kursują pociągi metra poruszanie się po stolicy przestaje być jakimkolwiek problemem. Dodatkowym udogodnieniem jest także bliskość przystanków autobusowych linii 138, 168, 218, 222, N33 i N36.
Dla osób zmotoryzowanych walorem jest szybki dojazd do drogi ekspresowej S79 umożliwiającej bezpośrednie połączenie z lotniskiem im. Fryderyka Chopina i dojazd do autostrady.
 
Wszędzie blisko…
Południowy Mokotów, gdzie stanie nowy budynek, uległ w ostatnich latach bardzo intensywnemu procesowi rewitalizacji. Oferuje dostęp do ogromnej liczby punktów usługowych oraz handlowych. W pobliżu inwestycji znajdują się poczta, banki, bankomaty, sklepy spożywcze, stacje benzynowe oraz apteki. Blisko stąd też do Galerii Mokotów, do której można dojść pieszo. Oprócz sklepów jest tu kino, a także restauracje, które pozwolą na miłe spędzenie czasu po ciężkim dniu pracy. Wielbiciele sztuki szybko dojadą do pobliskiego Teatru Nowego, a zwolennicy aktywnej rozrywki mogą skorzystać z pobliskich klubów sportowych, wybrać się na przejażdżkę rowerem, pobiegać lub popływać w basenie w kompleksie Warszawianka. Z kolei przyszłych mieszkańców, którzy mają dzieci, z pewnością ucieszy fakt, że w okolicy nie brakuje przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. W pobliżu inwestycji Przy Woronicza znajduje się także wiele centrów medycznych – zarówno państwowych ośrodków POZ, jak i prywatnych klinik. Są wśród nich m.in. gabinety stomatologiczne i pediatryczne.
 
…i zielono
Inwestycja Przy Woronicza to idealne miejsce dla osób zainteresowanych łatwym korzystaniem z infrastruktury centrum miasta przy dogodnej komunikacji z miejscem pracy, nauki lub wypoczynku. Jest to jednak zielona enklawa, wyraźnie odcinająca się od tzw. Służewca przemysłowego, czyli tej części dzielnicy, w której zlokalizowane są biurowce. Z drugiej strony osoby tam pracujące będą miały doskonały dojazd do biura.
Inwestycja Przy Woronicza to idealne miejsce dla osób aktywnych, ceniących sobie spokój i stały dostęp do terenów zielonych. W pobliżu osiedla znajdują się dwa parki. Pola Mokotowskie to fantastyczne miejsce do wypoczynku, rekreacji i spacerów. Atrakcje zapewniają stawy, sadzawki, jezioro, place zabaw, boiska do koszykówki czy rampy zjazdowe. Jest też miejsce dla czworonogów, które wymagają dużej przestrzeni do codziennych zabaw. Park Arkadia z kolei to bardzo dobre miejsce dla spacerowiczów ceniących sobie ciszę i spokój. W bliskim sąsiedztwie nowego budynku pozostaje też niska willowa zabudowa z zielonym fortem przy ul. Racławickiej. To wszystko sprawia, że przyszli lokatorzy nie będą odczuwać niedogodności związanych z bliskością centrum. Kameralność i spokój zapewni im również zieleń otaczająca budynek.
 
Kameralnie i bezpiecznie
Przy Woronicza stanowi dokładne przeciwieństwo często obecnie budowanych molochów i wielkich miejskich „sypialni”. Deweloper, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych lokatorów, zaplanował kameralną inwestycję, w ramach której powstanie tylko jeden budynek. Będzie on miał dwie wysokości – 7 i 8 pięter – i pomieści 76 mieszkań. Będą to przede wszystkim nieduże lokale, 2- i 3-pokojowe, o powierzchni od 34 do 63 mkw., idealne dla młodych małżeństw i pod wynajem. Każdy z nich będzie miał spory balkon, niektóre nawet 11-metrowy. Na tak komfortowym metrażu można już pokusić się o ustawienie mebli tarasowych i donic z zielenią, co zapewni miły wypoczynek. Mieszkańcy nie będą też musieli martwić się o miejsce postojowe dla samochodu, bowiem w podziemnej części zaplanowano parking – z tego poziomu będzie dojeżdżać na każde piętro winda. Budynek będzie miał zapewnioną ochronę i monitoring. Na dziedzińcu pojawi się sporo zieleni oraz plac zabaw, co korzystnie wpłynie na estetykę miejsca.
 
Jedź spokojnie na wakacje
Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim, jednak wszystkim chętnym inwestor pomoże w wykończeniu, a także w uzyskaniu kredytu. System dokonywania wpłat jest tak pomyślany, by kupujący czuł się bezpieczny i nie obawiał się ryzyka utraty wkładu, a jednocześnie nie był obciążony finansowo na starcie. Dlatego też deweloper proponuje atrakcyjny początek, czyli wakacje od rat. Oznacza to, że teraz Klienci wpłacają tylko 5% ceny netto, a kolejną ratę zapłacą dopiero we wrześniu.
Ponadto deweloper stosuje wyróżniający go spośród innych sposób zabezpieczenia wpłat: wszystkie wpłaty trafiają na konto powiernicze zamknięte, z którego deweloper nie może pobrać wpłaconych zaliczek do czasu przeniesienia własności na Klienta.
Harmonogram płatności pokrywa się z postępem prac na budowie.
 
Obecnie teren jest już przygotowany pod budowę, która rozpocznie się w ciągu miesiąca. Termin zakończenia prac i oddania mieszkań do użytku planowany jest na koniec października 2016 roku.
REKLAMA