Pozytywny Mokotów

Pozytywny Mokotów

REKLAMA
inwestorYareal Polska Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiI kw. 2021
wykonawcaFineTech Construction Sp. z o.o.
Warszawa: Pozytywny Mokotów – Yareal buduje osiedle na kilkaset mieszkań [WIZUALIZACJE]
Inwestycja na Mokotowie powstanie w trzech etapach. Warszawski deweloper zaczął od ponad setki lokal...

O inwestycji Pozytywny Mokotów

Na warszawskie osiedle Pozytywny Mokotów przy zbiegu ulic Konstruktorskiej i Postępu złoży się siedem budynków wielorodzinnych w trzech etapach. W ramach pierwszego Yareal Polska realizuje dwa ośmiopiętrowe obiekty. Oferuje w nich 125 mieszkań o metrażach od 33 do 114 mkw. – od kawalerek po pięciopokojowe lokale. Do wszystkich przynależą ogródek, balkon lub loggia, a do tych na najwyższej kondygnacji – tarasy od strony dziedzińca.
Na teren osiedla będą prowadzić trzy wejścia. Główne, od strony ul. Postępu, stanowi reprezentacyjny, oszklony pawilon. Dwoma pozostałymi mieszkańcy będą się kierować przez place z kafejkami i restauracjami – w lokalach z witrynami zwróconymi w stronę ulicy znajdą się punkty usługowe i sklepy. W obrębie inwestycji powstaną aleja przez całą jej długość, skwerki i trzy place zabaw o różnych charakterach. Na mieszkańców czekają hamaki i fotele w sąsiedztwie zielonych altan. Docelowo powstanie tu ponad 600 mieszkań w 7 budynkach.
Napisz komentarz
Piotr Wysocki
+5
Cinkowaty
Zanim kupicie jakiekolwiek mieszkanie od Yareal, to serdecznie zapraszam na oględziny mojego mieszkania przy ul. Chrobrego 40 (Rezydencja Chrobrego). Wtedy na żywo zobaczycie jaka jest marna jakość oferowana przez Dewelopera. Usłyszycie przez ściany kroki i rozmowy sąsiadów, usłyszycie odgłosy przenikające z garażu (brama, buczenie wentylacji, klimatyzatory, tłumiki samochodów). Chętnie pokaże Wam mieszkanie bo nie chce by ktoś inny utopił pieniądze w inwestycję reklamowaną przez Yareal. Mój mail: inbox.marcin@gmail.com
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+2
Mariusz Bartodziej
+18
REKLAMA