REKLAMA

FineTech Construction Sp. z o.o.

Artykuły o FineTech Construction Sp. z o.o.

Pięciu nowych najemców na działce OKAM po FSO w Warszawie
W ostatnim czasie OKAM zawarł 5 nowych umów na najem powierzchni na terenie nieruchomości przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie, po dawnej FSO. Pojawią się tam firmy z branży kurierskiej, jak i z obszaru kolportażu książek, doradztwa inżynieryjnego, podmiot specjalizujący się w rozwiązaniach florystycznych, a także Escape Room. Kontrakty, na łączną powierzchnię 4.850 mkw., zostały zawarte na okres od 1 roku do 5 lat. Jednocześnie trzech dotychczasowych najemców powiększyło posiadaną przestrzeń.
Pułapka umowy pierwszeństwa sprzedaży, która nie jest umową rezerwacyjną
"Ostrzegam przed współpracą z deweloperem Home Invest. Inwestycja przy ul. Karlińskiego 5 w Warszawie to totalna porażka" – zaalarmował Adrian Domański, jeden z użytkowników investmap.pl. Postanowiliśmy sprawdzić, skąd niezadowolenie u potencjalnego nabywcy stołecznej nieruchomości.
Bohema – Strefa Praga: Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Okam Capital kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga. Rozległa powierzchnia wokół komina ma tętnić życiem. Stanowić będzie strefę aktywności, spotkań mieszkańców i ich gości, ale również wszystkich warszawiaków i przyjezdnych – a to wszystko w towarzystwie pięknej zieleni. Kształtowanie takich oaz jest odpowiedzią inwestora na trend betonowania miast.
Na warszawskiej Woli trwa budowa ostatniego etapu kampusu biurowego LIXA [FILM + ZDJĘCIA]
Trwa budowa ostatniego etapu kampusu biurowego LIXA w Warszawie. Biurowce LIXA D i E, realizowane w ramach flagowej inwestycji Yareal Polska, zaoferują łącznie ponad 28 000 mkw. powierzchni najmu i będą gotowe na przyjęcie najemców odpowiednio w II i I kwartale 2024 roku.
Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga [FILM + WIZUALIZACJE]
Okam Capital kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga. Rozległa powierzchnia wokół komina ma tętnić życiem. Stanowić będzie strefę aktywności, spotkań mieszkańców i ich gości, ale również wszystkich warszawiaków i przyjezdnych – a to wszystko w towarzystwie pięknej zieleni. Kształtowanie takich oaz jest odpowiedzią inwestora na trend betonowania miast.
Nowe najmy i ekspansja w biurowcu LIXA C w Warszawie
Yareal Polska podpisał nowe umowy najmu na blisko 1000 mkw. w budynku LIXA C, który powstał w ramach kampusu biurowego w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie. Do grona najemców biurowca dołączyły firmy Glass System Polska i VisionCube. Dodatkowo, dotychczasowy najemca – firma Advanced Power Solutions Poland, zdecydowała się powiększyć zajmowaną przestrzeń. Tym samym, biurowiec LIXA C jest skomercjalizowany w 95 procentach.
OKAM z kolejnymi najemcami kompleksu przy Jagiellońskiej 88
OKAM zawarł umowę najmu z 6 nowymi najemcami na terenie działki przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie. Na obszarze dawnej Fabryki Samochodów Osobowych przestrzeń zajmą m.in. firma specjalizująca się w wyposażaniu i dostosowywaniu pojazdów specjalnego przeznaczenia, firma zajmująca się sprzedażą materiałów z poliwęglanu czy firma z branży meblarskiej. Łączna wynajęta przez wszystkie podmioty powierzchnia wynosi ponad 5000 mkw.
Budowa ostatniego etapu kampusu biurowego LIXA w Warszawie wkracza w końcową fazę realizacji
Budowa ostatniego etapu kampusu biurowego LIXA w Warszawie wkracza w końcową fazę realizacji. Na budynku LIXA E zawisła symboliczna wiecha, oznaczająca osiągnięcie najwyższego punktu konstrukcyjnego. Z kolei w budynku LIXA D trwają intensywne prace związane z wznoszeniem ostatnich kondygnacji. Biurowce LIXA D i E, realizowane w ramach flagowej inwestycji Yareal Polska, zaoferują łącznie ponad 28 000 mkw. powierzchni najmu i będą gotowe na przyjęcie najemców odpowiednio w II i I kwartale 2024 roku.
OKAM zakończył budowę osiedla Central House na warszawskim Mokotowie
Projekt mieszkaniowy Central House, realizowany przez OKAM na warszawskim Mokotowie, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Jest to pierwsza inwestycja dewelopera, zrealizowana zgodnie z Nową Polityką Jakości firmy i wyposażona w eko-rozwiązania oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. To także największy projekt mieszkaniowy OKAM obejmujący budowę 479 mieszkań w ramach jednego etapu. Inwestycja została zrealizowana w niewiele ponad 2 lata. Obecnie przekazywane są klucze do mieszkań.
Okam kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga
Okam Capital kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga. Aktualnie trwają prace w etapie B związane z renowacją obiektów wokół głównego placu: Glicerynownia, Kotłownia wraz z przestrzenią wokół zabytkowego, historycznego Komina. W jego otoczeniu powstanie zielony obszar z: hamakami, leżakami i częścią rekreacyjną dla dzieci.
REKLAMA