Wrzesińska 2A - Home by Zeitgeist

Wrzesińska 2A - Home by Zeitgeist

Aparthotele/Warszawa/Praga-Północ/Stara Praga/Wrzesińska 2
REKLAMA

O inwestycji Wrzesińska 2A - Home by Zeitgeist

Wrzesińska 2A - Home by Zeitgeist to 8-piętrowy apartamentowiec usytuowany na rogu ulic Wrzesińskiej i Kępnej w Warszawie, w pobliżu stacji metra oraz nowej pieszej kładki przez Wisłę.
 

Budynek urzeka bliskością zieleni i bogatą ofertą kulturalno-gastronomiczną okolicy. Oferuje 87 mieszkań do wynajęcia, o metrażach od 25 do 68 mkw., dostępnych przez platformę pl.home.re. Większość z nich posiada balkony. Do dyspozycji najemców są również komórki lokatorskie i parkingi. Najem prowadzony jest bez prowizji.


„Atutem jest przede wszystkim lokalizacja, która łączy w sobie bliskość do centrum i wszelkiego typu usług, z niepowtarzalnym klimatem dzielnicy, pełnej restauracji, galerii, parków i urokliwych miejsc na spacery.” - mówi Peter Noack, współzałożyciel i dyrektor zarządzający ZEITGEIST Asset Management, firmy zarządzającej aktywami dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych w pięciu krajach Europy, odpowiedzialnej za budynek.
 
Dla singli, dla rodzin


Przyszli lokatorzy mają z czego wybierać, gdyż oferta kierowana jest zarówno dla osób u progu kariery zawodowej, jak i rodzin z dziećmi. Wrzesińska 2A – Home by Zeitgeist oferuje mieszkania różnej wielkości. Składa się na nie 45 lokali typu studio, 33 lokale dwupokojowe oraz dziewięć większych apartamentów. W standardzie wykończenia są gotowe kuchnie i łazienki, wraz ze sprzętem AGD. W korytarzach dostępne są pojemne, wbudowane szafy. Nie ma natomiast mebli ruchomych, aby przyszli lokatorzy mogli dostosować przestrzeń do swoich potrzeb i estetyki. Wnętrza utrzymane są w jasnej, neutralnej kolorystyce.


Z okien mieszkań rozpościera się widok na zielony brzeg Wisły, Stadion Narodowy oraz panoramę wieżowców ścisłego centrum stolicy. Na skwerze od strony Wisły wybudowano „leśny” plac zabaw, a stąd spacerem można przejść do pobliskich parków Skaryszewskiego, Praskiego, a także do ZOO. W pobliżu jest szeroki wybór przedszkoli oraz szkół podstawowych i średnich, a także zaplecze różnego typu sklepów oraz usług (50 m do supermarketu Lidl).
 
Kładką przez Wisłę


Miejsce jest ciche i kameralne, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Docenią je osoby szukające wytchnienia od zgiełku aglomeracji, a jednocześnie nastawione na praktyczne aspekty życia w mieście. Kilka minut piechotą dzieli Wrzesińską od dwóch stacji metra: Dworzec Wileński i Stadion Narodowy, a także licznych autobusów i tramwajów. Zaletą jest bliskość stacji kolejowej Warszawa Wschodnia, która umożliwia szybki wyjazd ze stolicy w dowolnym kierunku.
 
Smaczkiem tej lokalizacji jest nowa kładka przez Wisłę. Prowadzi wprost na tętniące życiem bulwary wiślane, z bogatą ofertą kulinarną, artystyczną i rekreacyjną. A stamtąd dwa kroki dzielą nas od Starego Miasta i ogrodów Zamku Królewskiego oraz Biblioteki Uniwersyteckiej. Można dostać się tam spacerem lub wypożyczyć elektryczną hulajnogę albo rower w pobliskich punktach Veturilo.
 
Bezpieczny najem na dłużej


Wrzesińska 2A – Home by Zeitgeist to pierwszy z dwóch etapów inwestycji zrealizowanych w tym miejscu przez ZEITGEIST Asset Management. Drugim jest stylowa, zabytkowa kamienica pod adresem Wrzesińska 2.
 
W obu obiektach najem prowadzony jest przez profesjonalnego operatora HOME by Zeitgeist, który opiekuje się budynkiem oraz lokatorami. Oznacza to brak prowizji przy wynajmie mieszkania oraz bezpieczną umowę, który gwarantuje stabilny najem z dowolną możliwością przedłużania.

Opinie o Wrzesińska 2A - Home by Zeitgeist

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Wrzesińska 2A - Home by Zeitgeist
Wojciech Jenda
+7
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Wrzesińska 2A - Home by Zeitgeist
Andrzejgość
Kamienica nie jest 8-piętrowa i daleko jeszcze do końca jej remontu.  8 pięter ma nowy blok doklejony do kamienicy.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Wrzesińska 2A - Home by Zeitgeist
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA