Firma OmniOffice podpisała umowę najmu dwóch pięter w wieżowcu Warsaw Unit Materiały prasowe

Firma OmniOffice podpisała umowę najmu dwóch pięter w wieżowcu Warsaw Unit

ZDJĘCIA
REKLAMA

Działająca na polskim rynku biur serwisowanych spółka OmniOffice podpisała właśnie umowę najmu dwóch pięter w biurowcu Warsaw Unit z inwestorem, Ghelamco Poland. Powierzchnia 3 tys. mkw. będzie dostępna dla nowych lokatorów od lipca 2023 roku, gdy końca dobiegną prace budowlane.

Najemcy, którzy zdecydują się na ofertę OmniOffice, będą mieli dostęp do wszystkich funkcjonalności obiektu. Oprócz biur, stref relaksu i przestrzeni kawiarnianych otrzymają oni dostęp do parkingu ze stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych i myjni samochodowej. Miłośnicy dwóch kółek znajdą tam stojaki rowerowe, parking, punkt do samodzielnego serwisu jednośladów, a także prysznice i przebieralnie. Na 46. piętrze biurowca znajduje się Skyfall Warsaw, jeden z najwyższych tarasów widokowych w Polsce.

– Warsaw Unit jest już piątą warszawską lokalizacją biur serwisowanych OmniOffice, tym razem tworzoną z myślą o średnich firmach. W naszej najnowszej lokalizacji stawiamy jak zwykle na elastyczne powierzchnie, jednak ich zróżnicowany podział i moduły zawierające przestrzenie wydzielone dla zarządów sprawiają, że najemcami będą tu również firmy średniej wielkości lub polskie oddziały międzynarodowych korporacji – podkreśla Piotr Woźny, prezes zarządu OmniOffice.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
REKLAMA

Liczący 46 pięter i 202 m wysokości Warsaw Unit, liczący około 57 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej, jako pierwszy wysokościowiec w Polsce otrzymał certyfikat BREEAM z najwyższą możliwą oceną Outstanding. Oprócz tego może się pochwalić m.in. certyfikacją WELL Health-Safety Rating oraz „Obiekt bez barier”. W maju 2022 roku Ghelamco w ramach swojej strategii ESG ogłosiło, że Warsaw Unit będzie pierwszym wieżowcem w Polsce zasilanym w 100 proc. czystą energią pochodzącą z farm fotowoltaicznych.

Materiały prasowe
fot. Jakub Zazula

Za architekturę Warsaw Uunit odpowiada Projekt Polsko-Belgijska Pracownia Architektury.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA