[Warszawa] Norweska spółka otwiera biuro w Warsaw Spire

[Warszawa] Norweska spółka otwiera biuro w Warsaw Spire

REKLAMA
Norweska spółka Libertech Group podpisała umowę najmu na ponad 700 m kw. powierzchni biurowej w budynku Warsaw Spire. Firma planuje założyć w Polsce główną siedzibę na region Europy Środkowo-Wschodniej. Klienta w negocjacjach reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która będzie również koordynować i nadzorować aranżację biura.
Dawniej znana pod nazwą CompareKing, Libertech Group to firma świadcząca usługi w sektorze IT, specjalizująca się w tworzeniu portali porównujących produkty finansowe i ubezpieczeniowe. Celem spółki jest dostarczenie użytkownikom dedykowanych rozwiązań w pełni realizujących ich potrzeby. Podstawą działania Libertech jest sprawna i precyzyjna obsługa oraz udostępnienie rewolucyjnej technologii korzystania z prostych i szybkich usług finansowych na całym świecie. Obecnie firma działa w Norwegii, Szwecji i w Polsce, natomiast do końca roku zamierza wejść na rynek azjatycki, do Singapuru.
Ta powierzchnia biurowa pomoże nam w ekspansji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki niej zapewnimy jeszcze łatwiejszy dostęp do produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Budynek Warsaw Spire to idealna platforma umożliwiająca ekspansję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Naszym celem jest ułatwianie życia ludziom na całym świecie. Chcemy również podziękować firmie Cushman & Wakefield za okazaną pomoc i profesjonalizm – powiedział Rene Skaflestad, Dyrektor Zarządzający w Libertech.
Korzystna sytuacja ekonomiczna w Polsce oraz dostęp do doskonale wykształconych pracowników skłoniły norweską spółkę do założenia głównego biura na Europę Środkowo-Wschodnią w Warszawie w Warsaw Spire (budynek C). Kompleks Warsaw Spire stał się symbolem nowoczesności i innowacji. Te cechy doskonale oddają energię oraz wizerunek Libertech Group. Za atrakcyjne warunki najmu oraz koordynację konceptu aranżacji wnętrz odpowiadają konsultanci firmy doradczej Cushman & Wakefield.
Witamy w Warsaw Spire kolejnego międzynarodowego najemcę i czujemy dużą satysfakcję, że firmy takie jak Libertech Group wybierają naszą inwestycję do prowadzenia swojego nowoczesnego i innowacyjnego biznesu. To kolejny dowód na to, że Warsaw Spire, symbol zmian jakie zaszły w Polsce w ciągu ostatnich dekad, jest kluczowym projektem na biznesowej mapie stolicy – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.
Cieszymy się, że powierzono nam zadanie wprowadzenia norweskiej spółki Libertech Group na polski rynek. Chcielibyśmy podziękować za okazane zaufanie do naszych umiejętności negocjacyjnych, które przyczyniły się m.in. do wygenerowania oszczędności powyżej oczekiwań najemcy, co poskutkowało decyzją o zwiększeniu zapotrzebowania na powierzchnię biurową – mówią Mikołaj Niemczycki i Piotr Capiga, Negocjatorzy w dziale powierzchni biurowych w Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Warszawa: Na Ursynowie powstaje biurowiec PID [WIZUALIZACJE]
W Warszawie przy ul. Poleczki 32 na Ursynowie powstaje nowy czteropiętrowy budynek usługowo-biurowy...
W Zabrzu pojawi się kolejny nowy inwestor
Sprzedana została przedostatnia z działek na terenie podstrefy ekonomicznej w Zabrzu. Grunt o powier...
W podwrocławskiej Długołęce powstanie park handlowy [WIZUALIZACJE]
W podwrocławskiej Długołęce, kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia powstanie nowy p...
MLP Poznań West zostanie rozbudowany
MLP Group podpisało umowę z poznańską spółką W.P.I.P. na rozbudowę projektu MLP Poznań West w Dąbrów...
W podwrocławskiej Sobótce ma powstać Dolnośląski Kolarski Tor Szosowy [WIZUALIZACJE]
Pod Wrocławiem, w Sobótce ma powstać nowoczesny, duży szosowy tor kolarski. Ma to być jedyny taki ob...
Ruszyła rozbudowa Panattoni Park Wrocław VII
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z kolejną inwestycją w aglomera...
Sprzedaż kolejnego etapu osiedla Next Ursus w Warszawie rozpoczęta
Do sprzedaży trafił właśnie nowy etap osiedla Next Ursus dewelopera Nexity Polska. Zlokalizowany jes...
Układanie płytek podłogowych – krok po kroku
Płytki ceramiczne to jeden z popularniejszych sposobów na wykończenie podłogi. Stosuje się je główni...
Odnowiona stacja kolejowa Kraków Bonarka obsługuje już podróżnych [ZDJĘCIA]
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły modernizację stacji kolejowej Kraków Bonarka. Od piątku (...
WSSE Invest-Park: Blisko 3000 nowych miejsc pracy oraz ponad 3,5 mld złotych nakładów inwestycyjnych
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna z najlepszym wynikiem od 2014 roku. W pierwszym półroczu 202...