REKLAMA
[Warszawa] Biurowiec Warsaw Spire Tower sprzedany
IMMOFINANZ nabywa budynek biurowy Warsaw Spire Tower o łącznej powierzchni ok. 71 600 m kw. za ok. 3...
[Warszawa] Angielski zarządca funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi otwiera nowe centrum technologiczne w Warszawie
Hargreaves Lansdown, wiodący dostawca usług z obszaru zarządzania funduszami inwestycyjnymi i emeryt...
[Warszawa] Doroczne spotkanie inwestorów po raz pierwszy w stolicy. Porozmawiają o innowacjach
Już w czwartek 1 grudnia, na 42 piętrze Warsaw Spire, spotkają się inwestorzy i profesjonaliści z br...
[Warszawa] Pierwszy w Polsce certyfikat BREEAM dla nowego biura JLL
Nowe biuro firmy doradczej JLL w Warsaw Spire otrzymało prestiżowy ekologiczny certyfikat BREEAM na...
[Warszawa] Największe europejskie biuro JLL
Firma zajmie docelowo 13 700 mkw. powierzchni biurowej na dziewięciu piętrach w budynku wieżowym War...

O inwestycji Warsaw Spire

Biurowiec "Warsaw Spire" będzie jednym z najwyższych budynków biurowych w Europie. Cały kompleks dostarczy na rynek 100 000 mk. nowoczesnej powierzchni biurowej, usługowej i handlowej oraz zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Projekt, w skład którego wejdą 220-metrowa wieża oraz dwa budynki boczne o wysokości 55 m, zlokalizowany będzie niemal w samym centrum miasta, tuż obok Hotelu Hilton, niedaleko Muzeum Powstania Warszawskiego. Pod obiektem przewidziano parking podziemny z ponad 1 000 miejsc parkingowych.
Napisz komentarz
Piotr Wysocki
@Adam Lutostański Ciężko się z Tobą Adamie nie zgodzić, to jest ostra przesada...
Jan Augustynowski
@Adam Lutostański problem polega na tym, że nie ma ustawodawstwa, które reguluje zanieczyszczenie światłem. To bardzo znany problem w podwrocławskich Siechnicach: https://www.money.pl/gospodarka/luna-nad-siechnicami-mieszkancy-domagaja-sie-kontroli-ministerstwo-rozklada-rece-6577349025942304a.html
Adam Lutostański
Mój komentarz sprzed 10 miesięcy: Pamiętam jak jeszcze kiedyś gadano, że to tylko zaproszenia na lodowisko sponsorowane przez firmę X; albo nowy właściciel budynku chce się przywitać z Warszawiakami tak jakby Warszawiaków to obchodziło; albo informacja o nowej wspaniałej wystawie sponsorowanej przez firmę Y. Ale niektórzy mówili, że wkrótce to się tak skończy i tak się skończyło. Teraz Warsaw Spire robi za wielki nośnik reklamowy. Ogromny pulsujący soczysty czerwony napis reklamuje napój gazowany. Coś jakby ustawiono ludziom przed oknami ich mieszkań bez ich zgody wielki telebim, na którym co chwila wyświetla się wielki napis pulsuje i potem przesuwa. Zwyczajnie trudno przez okno wyglądać bo wzrok jest męczony i ciagle zmuszany do patrzenia na ten napis reklamowy. Nie wiem jak można pozwalać na to by działo się to co się dzieje nocami na elewacji Warsaw Spire. Warszawa niby walczy ze zbytnią ilością reklam. Mamy ustawę krajobrazową a zaśmieca się nocami przestrzeń publiczną takimi reklamami. Warsaw Spire jesteście żenujący. Wizerunkowo dno. Jakbym miał ochotę patrzeć cały czas na telebim reklamowy to bym spał na ławce z widokiem na takowy. Mój komentarz z dziś: Spire kolejny raz utrudnia życie okolicznych mieszkańców. Od paru dni znowu leci reklama za reklamą. Od 15:30 do rana w odstepach około 2 minutowych powtarzają te same reklamy (udające życzenia Bozonarodzeniowe). Są to reklamy bardzo agresywne. Początek reklamy to ostry słup światła w twoje okno. Po prostu musisz zwrócić uwagę. Nawet przy zaciągnietych zasłonach wyraźnie widać zmianę w jasności/ciemności tzn reklama daje znać, że się zaczyna i masz na nią patrzeć. Mieszkańcy mają prawo mieć ciemno w nocy bo to są naturalne warunki do tego by spać.
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+1
Jakub Zazula
+1
REKLAMA