Producent szczepionki przeciwko COVID-19 otwiera Centrum Usług Biznesowych w wieżowcu Warsaw Unit fot. Jakub Zazula

Producent szczepionki przeciwko COVID-19 otwiera Centrum Usług Biznesowych w wieżowcu Warsaw Unit

FILM + ZDJĘCIA
REKLAMA
Eksperci z zespołu doradztwa nieruchomościowego Deloitte przeprowadzili kompleksowy proces poszukiwania nowej lokalizacji oraz negocjacje umowy najmu w imieniu firmy biotechnologicznej Moderna. Firma dołączyła do grona najemców Warsaw Unit – oddanego do użytku w zeszłym roku biurowca należącego do Ghelamco.
Producent szczepionki przeciwko COVID-19 zdecydował się na wynajęcie biura o powierzchni 4500 mkw. w budynku Warsaw Unit, gdzie otworzy Centrum Usług Biznesowych. Warszawski hub będzie wspierał spółki z grupy Moderna zlokalizowane na całym świecie, a zespoły ulokowane w stolicy Polski zajmować się będą m.in. finansami, kadrami, nadzorem nad bezpieczeństwem farmakoterapii, zakupami, łańcuchem dostaw, wsparciem klienta, usługami prawnymi i usługami cyfrowymi.
46-piętrowy warszawski drapacz chmur został oddany do użytkowania w maju 2021 roku i jest kolejnym budynkiem Ghelamco zlokalizowanym przy Rondzie Daszyńskiego. Obiekt oferuje 59 000 mkw. powierzchni biurowej, a na parterze znajdują się lokale usługowe i gastronomiczne. Wieżowiec jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent i jako jedyny w Polsce posiada precertyfikat w systemie WELL v2 Core.
W budynku znajduje się infrastruktura dla rowerzystów: parking rowerowy, szatnie i natryski. Wielopoziomowy parking może pomieścić 400 samochodów.
REKLAMA
Za projekt Warsaw UNIT odpowiada Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Projekt. Zarządcą budynku jest CBRE, międzynarodowa firma doradcza, która ma w nim także swoją siedzibę. 
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
Film i zdjęcia: Jakub Zazula

Komentarze (1)

Napisz komentarz
szokszok(gość)
producent eksperymentalnego preparatu
REKLAMA