[Warszawa] Ruszyła budowa drugiego etapu inwestycji Patio Avenir na warszawskim Bemowie

[Warszawa] Ruszyła budowa drugiego etapu inwestycji Patio Avenir na warszawskim Bemowie

REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska 6 grudnia rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji Patio Avenir na warszawskim Bemowie. W nowopowstającym budynku znajdzie się 86 mieszkań o metrażach od 28 do 86 m kw. oraz 7 lokali usługowych o powierzchni od 48 do 98 m kw. Sprzedaż mieszkań ruszyła w czerwcu br. Dotychczas nabywców znalazło już ponad 30 proc. lokali, co pozwoliło na uruchomienie budowy przed planowanym wcześniej terminem. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma InterBud–Lublin. Realizacja inwestycji zakończy się w II kwartale 2014 r.


Patio Avenir to zespół dwóch pięciopiętrowych budynków zlokalizowanych pomiędzy ulicami Szeligowską i Połczyńską na warszawskim Bemowie. Docelowo znajdzie się w nim 188 mieszkań o metrażach od 26,5 m kw. do 96 m kw. oraz 7 lokali usługowych o powierzchni od 48 do 98 m kw. Do dyspozycji mieszkańców będzie również parking podziemny oraz zielone patio z placem zabaw dla dzieci.


W pierwszym etapie inwestycji, który ma się zakończyć w III kwartale 2013 r., deweloper planuje budowę 102 mieszkań, z czego niemal wszystkie nalazły już nabywców. W sprzedaży pozostało 14 lokali o metrażach od 49 do 97 m kw.


W drugim etapie inwestycji, którego budowa rozpoczęła się 6 grudnia, powstanie 86 mieszkań oraz 7 lokali usługowych. Wśród nich znajdą się zarówno praktyczne kawalerki, mieszkania dwupokojowe, jak i trzy- oraz czteropokojowe lokale adresowane głównie do rodzin z dziećmi. Ponad 30 % mieszkań z tego etapu zostało już sprzedanych.

 

Ze względu na duże zainteresowanie zakupem lokali w budynku Patio Avenir, udało nam się wystartować z realizacją drugiego etapu budowy kilka miesięcy wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy. Klienci odwiedzający nasze biura sprzedaży docenili nie tylko szeroki, zróżnicowany wybór metraży oferowanych mieszkań, ale również dogodną lokalizację inwestycji umożliwiającą bezpośrednie połączenie niemal ze wszystkimi dzielnicami stolicy oraz dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę usługowo-handlową w bezpośredniej okolicy osiedla – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

 

Realizacja całej inwestycji zakończy się w II kwartale 2014 r.
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA