Nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska

Nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna nową inwestycję na warszawskim Bemowie. W 4-piętrowym budynku Accent Vert przy ul. Batalionów Chłopskich 77 powstanie 149 mieszkań.

 

Deweloper Bouygues Immobilier Polska rozpoczął sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Accent Vert przy ul. Batalionów Chłopskich 77 na Bemowie. Jak mówi Krzysztof Foder, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bouygues Immobilier Polska, Bemowo to jedna z najchętniej wybieranych dzielnic przez osoby poszukujące nowego lokum. – Nasza najnowsza inwestycja skierowana jest do osób, które doceniają dobrą lokalizację pod względem komunikacji i dostępnej infrastruktury usługowej, edukacyjnej czy medycznej. Accent Vert powstaje także z myślą o tych, którzy cenią sobie bliskość terenów zielonych. Sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej to duży atut dla osób, które chcą aktywnie spędzać czas blisko natury – dodaje. 

 

Accent Vert

Nowa inwestycja francuskiego dewelopera to 4-piętrowy budynek, który swoimi rozmiarami i kolorystyką wpisuje się w spokojne i zielone otoczenie. Rozwiązania architektoniczne projektanta, tj. pracowni Architekci Dawidczyk & Partnerzy, takie jak jasna, w pełni przeszklona klatka schodowa i szaro-zielone elementy elewacji, nadają budynkowi nowoczesnego charakteru.

 

W bloku znajdzie się 149 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchniach od 26 do 82 m kw. Każde posiada balkon, natomiast część mieszkań na parterze będzie dysponowała własnymi ogródkami. – Funkcjonalność mieszkań to podstawa naszych inwestycji. W Accent Vert zarówno pary, single, jak i rodziny z dziećmi znajdą dla siebie komfortowe mieszkania – podkreśla Krzysztof Foder, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu. Nowy budynek zostanie wyposażony w windy, a przyszli lokatorzy będą mogli korzystać z podziemnego parkingu. Inwestor zadbał także o ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców i ich gości. Z kolei system wideodomofonów i całodobowego monitoringu budynku oraz okolic zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo. Ceny mieszkań w Accent Vert kształtują się w granicach od 6100 do 7200 zł za m kw., z czego wybrane mieszkania są dostępne w programie MdM.

 

Okolica pełna atrakcji

REKLAMA

Inwestycja Accent Vert znajduje się w miejscu, które dysponuje szeroką ofertą handlowo-usługową, edukacyjną i kulturalną. W pobliżu zlokalizowanych jest wiele sklepów i punktów usługowych, a także centra handlowe takie jak: Wola Park, Fort Wola czy Centrum Bemowo. Okolica dysponuje również w pełni rozwiniętą siecią szkół, przedszkoli, boisk i placów zabaw. Przyszli mieszkańcy będą mogli także uczestniczyć w imprezach kulturalnych, które regularnie odbywają się w pobliskim amfiteatrze. Z kolei dwa okoliczne multipleksy pozwolą śledzić na bieżąco kinowe nowości.

 

W odległości kilku kilometrów znajduje się ciekawe miejsce na mapie Warszawy - Lotnisko Bemowo. Kilka razy do roku staje się ono sceną koncertów światowych gwiazd. Jednocześnie mieszczą się tam siedziby Aeroklubu Warszawskiego i Automobilklubu Polskiego, działa także kilka szkółek prowadzących kursy lotnictwa cywilnego. Miejsce to cieszy się zainteresowaniem organizatorów imprez motoryzacyjnych, takich jak np. ogólnopolskie otwarcie sezonu motocyklowego.

 

Udogodnienia dla rowerzystów

Zwolennicy jednośladów docenią Accent Vert dzięki połączeniu z rozbudowaną siecią ścieżek rowerowych oraz bliskości stacji rowerów miejskich Veturilo. Z myślą o rowerzystach deweloper wybudował odcinek ścieżki rowerowej, która połączy nowy budynek z siecią dróg osiedlowych. Mieszkańcy Accent Vert łatwo będą więc mogli dojechać zarówno do centrum miasta, jak i do Puszczy Kampinoskiej. Dla wygody rowerzystów w budynku powstaną komórki lokatorskie, a tuż przy wejściu stojaki na rowery.

 

Komunikacja

Bemowo to bardzo dobrze skomunikowana dzielnica. Z ul. Batalionów Chłopskich łatwo dojechać do centrum, a dzięki dogodnemu dojazdowi do obwodnic Warszawy, tj. tras S7, S8 i A2, sprawnie można dotrzeć do innych dzielnic oraz opuścić miasto. Kilkaset metrów od Accent Vert powstanie stacja drugiej linii metra, która będzie połączona z inwestycją specjalnie wybudowaną ścieżką.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA