Warszawa: Orso – Bouygues Immobilier Polska zbuduje w Ursusie osiedle w stylu szeregówek źródło: Materiały inwestora

Warszawa: Orso – Bouygues Immobilier Polska zbuduje w Ursusie osiedle w stylu szeregówek

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowa inwestycja w pobliżu stacji Warszawa Ursus Niedźwiadek będzie gotowa w 2021 roku. W ośmiu budynkach przy ulicy Piastowskiej znajdzie się ponad 100 mieszkań. Część z nich będzie dwupoziomowa.
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. wprowadził do sprzedaży osiedle Orso, przy zbiegu ul. Piastowskiej i Zygmunta Markerta. Budowa ruszy jeszcze w tym roku. Deweloper planuje oddać inwestycję na użytku na początku 2021 roku.
Na osiedle złoży się osiem dwupiętrowych budynków – "w stylu domów szeregowych", jak zapowiada inwestor. Znajdą się w nich 103 mieszkania o powierzchniach od 38 do 78 mkw. Będą dostępne w wariantach dwu-, trzy- i czteropokojowym. Na parterze znajdą się lokale z ogródkami. Te na piętrze będą miały dwa poziomy. Przynależą do nich balkony.
Materiały inwestora
Kameralny charakter osiedla, utrzymana w nowoczesnym stylu niska zabudowa, szeroki wybór metraży oraz obfitość pobliskiej okolicy w sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi tereny zielone to główne atuty inwestycji, które razem współtworzą przyjazny, rodzinny klimat – przekonuje Cezary Grabowski, menadżer ds. sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.
Deweloper oferuje klientom wykończenie mieszkań pod klucz w trzech standardach: Tendance, Chic oraz Elegante. Program obejmuje m.in. montaż drzwi, podłóg, glazury oraz malowanie ścian.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Osiedle z prywatnym lasem

Bouygues Immobilier Polska nie przestaje inwestować w stolicy. Niedawno wprowadził do sprzedaży jeszcze osiedle Wyspiarska Forêt na Białołęce. W ramach niego powstaną dwa pięciopiętrowe budynki. Pomieści się w nich 95 mieszkań o metrażach od 40 do 80 mkw., głównie trzypokojowych. Miejsca parkingowe będą dostępne zarówno w hali garażowej, jak i na zewnątrz. Deweloper zapowiada utworzenie prywatnego lasu m.in. ze stanowiskami do gry w szachy i ping-ponga.
Więcej wizualizacji w galerii.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA