Warszawa: Alinea – Bouygues Immobilier sprzedaje dziesiątki nowych mieszkań na Białołęce źródło: materiały inwestora

Warszawa: Alinea – Bouygues Immobilier sprzedaje dziesiątki nowych mieszkań na Białołęce

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Polski oddział francuskiego dewelopera ponownie stawia na tę część stolicy. Zbuduje przy ulicy Łopianowej pięciopiętrowy budynek z ponad 70 lokalami, w tym jednym usługowym. Będą gotowe za ponad dwa lata.
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. ruszył 14 października ze sprzedażą trzeciej w tym roku stołecznej inwestycji (po Orso w Ursusie i Vitalite w Wilanowie). Ceny wynoszą 7 100-9 000 zł/mkw. Budowę blisko zbiegu ul. Łopianowej i Morelowej na warszawskiej Białołęce rozpocznie do końca roku, a odbiory mieszkań zaplanował na I kwartał 2022 r. Projekt przygotowała pracownia Piotr Bujnowski – Architekt.
materiały inwestora

Mieszkanie z tarasem na dachu

Alinea to pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z 75 mieszkaniami: jedno- (26,59-29,08 mkw.), dwu- (36,21-48,05 mkw.), trzy- (48,02-61,72 mkw.) i czteropokojowymi (68,55-89,42 mkw.). Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony. Jedno mieszkanie mieszczące się na ostatnim piętrze ma wyjście z balkonu prowadzące na taras zaprojektowany na dachu. Ofertę uzupełnia lokal usługowy o powierzchni 93 mkw. wydzielony na parterze. Ponadto deweloper przewidział halę garażową z 86 stanowiskami.
REKLAMA
Atutem mieszkań są duże, narożne okna oraz przestronne balkony zaprojektowane w taki sposób, by ze sobą nie graniczyły – podkreśla inwestor.
Więcej wizualizacji w galerii.

W Brzezinach powstają nowe szeregówki i bliźniaki

W innej części Białołęki też budują. W Brzezinach z realizacją ruszyli Ryńscy Development Sp. j. Osiedle Echa Leśne to zespół dziesięciupiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Metraże sięgają prawie 120 mkw., a ceny 700 tys. zł. O szczegółach pisaliśmy w tym miesiącu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA