Kolejne mieszkania z oferty Bouygues Immobilier Polska gotowe do odbioru

Kolejne mieszkania z oferty Bouygues Immobilier Polska gotowe do odbioru

Warszawa
REKLAMA

Firma Bouygues Immobilier Polska zakończyła realizację mieszkań w budynku Villa Arte na warszawskiej Woli. Podobnie jak w przypadku pozostałych inwestycji dewelopera, niemal wszystkie oferowane w tym etapie lokale znalazły nabywców jeszcze przed zakończeniem prac budowlanych. W sprzedaży pozostały dwa ostatnie mieszkania o powierzchniach 84 i 88 m kw. Odbiory lokali już się rozpoczęły.


Villa Arte to kolejny budynek mieszkalny realizowany przez Bouygues Immobilier Polska, który zostanie oddany do użytku w drugiej połowie 2011 roku. We wrześniu klucze do 146 mieszkań otrzymali już mieszkańcy pierwszego etapu inwestycji Villa Parc na warszawskiej Ochocie. Natomiast w grudniu zakończą się odbiory domów w formule „Villa Creation” na osiedlu Le Village w Józefosławiu k. Warszawy. Oznacza to, że w drugiej połowie 2011 roku deweloper odda nowym lokatorom 282 lokale.

REKLAMA


Inwestycja przy  ul. Jana Kazimierza 49, której częścią jest oddawany budynek Villa Arte, jest bardzo zróżnicowana pod względem powierzchni lokali. Interesującą ofertę znajdują tu zarówno klienci, dla których głównym kryterium jest cena, jak i rodziny z dziećmi poszukujące funkcjonalnych dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań. To różnorodność metraży oraz atrakcyjna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy sprawiły, że prawie wszystkie mieszkania pierwszego etapu inwestycji znalazły nowych właścicieli jeszcze przed zakończeniem prac budowlanych – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Bouygues Immobilier Polska. Aktualnie w sprzedaży znajdują się dwa ostatnie mieszkania: jedno o powierzchni 84 m kw. z przestronnym 15-metrowym tarasem, drugie o powierzchni 88 m kw. z  funkcjonalnym 12-metrowym balkonem. Odbiory wszystkich mieszkań tego etapu już się rozpoczęły.

Osiedle Villa Arte zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli to kompleks trzech zespołów budynków o wysokości od sześciu do jedenastu pięter. Sześciopiętrowy budynek Villa Arte składa się z 93 mieszkań o metrażach od 24,5 do 88 m kw. Pod koniec 2012 roku deweloper planuje ukończenie kolejnych 81 mieszkań oferowanych w drugim etapie inwestycji – Bell’Arte, a w 2013 roku oddanych do użytku zostanie 137 mieszkań z budynku Carré Arte.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA