Generalny wykonawca inwestycji Camelia wybranyźródło: Materiały inwestora

Generalny wykonawca inwestycji Camelia wybrany

Warszawa
REKLAMA
Firma Bouygues Immobilier Polska wybrała generalnego wykonawcę budynku wielorodzinnego Camelia. Została nim spółka Budimex SA. Budowa inwestycji przy ulicy Potrzebnej na warszawskich Nowych Włochach rozpoczęła się  pod koniec września. Projekt wyróżniony został prestiżowym międzynarodowym certyfikatem HQE. Planowany termin oddania budynku do użytku to grudzień 2018 roku.
Jako generalny wykonawca inwestycji, Budimex odpowiedzialny będzie za kompleksową realizację prac budowlanych na rzecz firmy Bouygues Immobilier Polska – od najwcześniejszego etapu, aż do odbioru mieszkań przez klientów. W drugiej połowie września na terenie inwestycji rozpoczęły się pierwsze prace związane z przygotowaniem do rozpoczęcia budowy. 
Zdecydowaliśmy się powierzyć wykonanie inwestycji firmie Budimex, we współpracy z którą mamy bardzo dobre doświadczenia. Wierzymy, że Budimex spełni nasze wysokie wymagania wobec jakości i terminowości wykonywanych prac. Camelia to bardzo ważny i wymagający projekt, posiadający prestiżowy międzynarodowy certyfikat HQE na poziomie "Excellent". To potwierdzenie, że nasza inwestycja jest przyjazna dla środowiska, energooszczędna, a także zapewnia mieszkańcom zdrowie, bezpieczeństwo i komfort. Zwiększy go także wykorzystanie Inteligentnych Systemów Mieszkaniowych – powiedział Pierre Vincent Pasquet, dyrektor Agencji Północ i Obrzeża w Warszawie w firmie Bouygues Immobilier Polska. 
Dziesiąty wspólny projektBudimex SA, jako generalny wykonawca, zrealizował wiele inwestycji mieszkaniowych oraz tysiące projektów z obszaru infrastruktury i kubatury.  
Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania wymagającego klienta jakim jest Bouygues Immobilier Polska. To już nasz dziesiąty wspólny projekt w Warszawie, w przypadku którego występujemy w roli generalnego wykonawcy. Kluczem naszych sukcesów jest wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra specjalistów z obszaru budownictwa, co pozwoliło nam intensywnie rozwijać swoją działalność z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Powierzone nam kontrakty realizujemy w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania, z zachowaniem innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań oraz najnowszych technologii budowlanych – powiedział Radosław Górski, dyrektor budownictwa ogólnego Budimex SA.
REKLAMA
Camelia, czyli spokój i równowaga dla mieszkańcówProjekt mieszkaniowy Camelia powstanie przy ulicy Potrzebnej, w pełnej zieleni, przyjaznej rodzinie dzielnicy – Włochy. Inwestycja doskonale wpisuje się w otoczenie. Równowagę osiągniętą we wszystkich najistotniejszych z punktu widzenia mieszkańca obszarach symbolizuje kamelia – kwiat pochodzący z Azji Wschodniej. W pobliżu znajdują się zielony Park Kombatantów oraz Stawy Koziorożca. Dodatkowo przestrzenne balkony, tarasy, ogródki lokatorskie oraz fontanny w patio mają także skłaniać do spędzania wolnego czasu na powietrzu.
Camelia to 5-pietrowy budynek, w którym znajdować się będzie łącznie 161 lokali o funkcjonalnych rozkładach i metrażu od 28 do 125 mkw. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będzie również dostępność naziemnych miejsc parkingowych. Młode rodziny mogą także liczyć na rowerownię i wózkarnię. Ponadto w budynku zastosowane zostaną Inteligentne Systemy Mieszkaniowe, które umożliwiają m.in. zwiększenie bezpieczeństwa poprzez czujnik bezpieczeństwa drzwi, a także – regulowanie temperatury w pomieszczeniach, kontrolę oświetlenia oraz sterowanie urządzeniami.
Projekt mieszkaniowy Camelia to już kolejne przedsięwzięcie Bouygues Immobilier Polska, które posiada prestiżowy certyfikat HQE "Excellent". Potwierdza on, że inwestycja spełnia wymogi budownictwa wysokiej jakości, które zapewnia mieszkańcom komfort oraz jest przyjazne środowisku. Wcześniej certyfikat HQE uzyskały inwestycje Accent Vert i Accent Ecco, a także projekt La Melodie.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA