DODAJ

Kraków: Wisdomic Elixir – na Górce Narodowej wyrasta nowy, kameralny apartamentowiec [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Wisdomic Elixir –
Mariusz Bartodziej
2019-08-13 08:05:41
W budynku powstającym przy ulicy Macieja Słomczyńskiego znajdzie się kilkanaście mieszkań i lokal usługowy. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku. Deweloper z Pszczyny zapewni ponad 30 miejsc parkingowych i komórki lokatorskie w garażu podziemnym.

Wisdomic Sp. z o.o. (dotychczas zrealizował inwestycję mieszkaniową przy ul. Kantorowickiej) buduje przy ul. Macieja Słomczyńskiego na krakowskiej Górce Narodowej w dzielnicy Prądnik Biały. W lipcu zakończył prace żelbetowe i murowe na kondygnacji +3. Całość ma skończyć w I kwartale 2020 roku.

Już od pierwszego momentu uwagę przyciąga ciekawa i dopracowana architektura budynku – stwierdza inwestor.

materiały inwestora


Maksymalnie trzy lokale na kondygnację

Wisdomic Elixir
to pięciopiętrowy apartamentowiec z maksymalnie trzema mieszkaniami na kondygnacji. W sumie jest ich dostępnych 16, trzy- i czteropokojowych. Metraże wynoszą 45,85-57,49 mkw. Deweloper oferuje jednak możliwość łączenia lokali, zapewniając układy dwu- (36,74 mkw.), cztero- (59,32-91,8 mkw.) i pięciopokojowy (92,97 mkw.). Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,8 m.

Inwestor zaplanował dwupoziomowy garaż podziemny z komórkami lokatorskimi oraz 32 miejscami parkingowymi. Na parterze znajdzie się lokal usługowy (także mający dwa poziomy) o powierzchni 80,46 mkw. Winda obsłuży wszystkie kondygnacje.

Wisdomic Elixir to ekskluzywny projekt mieszkaniowy dedykowany każdemu, kto ceni doskonałą lokalizację, wysoki komfort życia oraz kameralny charakter inwestycji – przekonuje deweloper.

Więcej wizualizacji w galerii.

Przy Stawowej też budują

Mieszkań przybędzie także w innej części Prądnika Białego, m.in. przy ul. Stawowej. Przedsiębiorstwo Budownictwa I Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. oferuje ich niespełna 100 w dwóch zespołach zabudowy wielorodzinnej. Metraże sięgają 85 mkw. O szczegółach osiedla Stawowa pisaliśmy w lipcu.

materiały inwestora