DODAJ

Kraków: Saska Blu – Bryksy startuje z kilkuetapowym projektem w Podgórzu [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Saska Blu –
Mariusz Bartodziej
2019-03-08 07:23:22
Budowa osiedla w pobliżu zalewu Bagry wkrótce ruszy. Mieszkańcy wprowadzą się za ponad dwa lata. Krakowski deweloper oferuje na początek ponad sto mieszkań i kilka lokali usługowych.

Grupa Bryksy rozpocznie w III kwartale 2019 roku budowę Saskiej Blu przy zbiegu ulic Saskiej i Goszczyńskiego w Krakowie. Pierwszy etap odda do użytku w II kwartale 2021 roku. W ramach niego powstanie cztero-/pięciopiętrowy budynek wielorodzinny na planie litery "C", z wjazdem od strony ul. Goszczyńskiego.

Wraz z kolejno wznoszonymi budynkami będzie tworzył śródmiejski kompleks Saska Blu – zapowiada deweloper.

Ponad 100 mieszkań na start

Inwestycja trafiła już do sprzedaży. W ofercie znalazło się 126 mieszkań o metrażach od 34 do 74 mkw. Dostępne są w układach dwu- (34-44 mkw.), trzy- (52-59 mkw.) i czteropokojowym (74 mkw.). Ceny wahają się od 316 520 do 443 926 zł (7100-8800 zł/mkw.). W budynku powstanie też siedem lokali usługowych o powierzchniach od 59 do 234 mkw., w cenach od 613 tys. zł do 1 mln 80 tys. zł.

Bryksy przewidział utworzenie miejsc postojowych podziemnych i naziemnych, komórek lokatorskich, ławek, koszów, placu zabaw, niskiej zieleni, stojaków na rowery i ścieżek prowadzących do budynków. Osiedle będzie monitorowane.

Saska Blu pomyślana jest jako doskonałe miejsce do codziennego miejskiego życia, które równocześnie stanowi idealną "bazę wypadową" nad wodę oraz na spacery brzegiem zalewu Bagry – tłumaczy deweloper.

Więcej wizualizacji w galerii.

Materiały Inwestora


Buma też stawia na Podgórze

W krakowskim Podgórzu inwestuje również Grupa Buma. Także zrealizuje kilkuetapowy projekt – Mate3ny. Na początek realizuje cztery budynki z ponad setką mieszkań. Będą gotowe w przyszłym roku. O szczegółach pisaliśmy wczoraj.

Wizualizacje dostępne w galerii.

Materiały inwestora