DODAJ

Kraków: Domosfera – Bryksy ruszył z przedsprzedażą mieszkań w Mistrzejowicach [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Domosfera – Bryksy
Mariusz Bartodziej
2019-06-06 09:49:58
Krakowski deweloper budowę rozpocznie dopiero w następnym kwartale, ale lokale mieszkalne można już kupować. W dwóch kilkupiętrowych budynkach, przy zbiegu ulic Bohomolca i Kniaźnina, będzie ich nieco ponad 100. Nabywcy skorzystają m.in. z prywatnego tarasu, zlokalizowanego na parterowym łączniku.

Grupa Bryksy wprowadziła 25 maja do przedsprzedaży inwestycję planowaną przy zbiegu ul. Bohomolca i Kniaźnina 1 w krakowskich Mistrzejowicach. Ceny wynoszą od 293 553 do 584 166 zł (7 750-8 750 zł/mkw.). Zamierza oddać ją do użytku w IV kwartale 2021 roku. Budowę chcę rozpocząć w III kwartale tego roku. Projekt przygotowała Bazuka Studio Sp. z o.o.

fot. Damian Daraż


Prywatny taras na piętrze

Domosferę stworzą dwa budynki wielorodzinne liczące 6-7 kondygnacji nadziemnych (i 2 podziemne), z parterowym łącznikiem. Znajdą się w nich łącznie 102 mieszkania o wysokości pomieszczeń 2,6 m. Są dostępne w układach dwu- (33-46 mkw.), trzy- (50-62 mkw.) i czteropokojowym (63-73 mkw.). Przynależą do nich ogródki lub balkony.

Materiały Inwestora


Miejsca parkingowe będą dostępne w garażu podziemnym oraz na zewnątrz. Ponadto mieszkańcy mogą liczyć na windy, komórki lokatorskie, stojaki na rowery i stacje ładowania samochodów elektrycznych, a także na zlokalizowany na łączniku prywatny taras z wejściem z klatki schodowej.

Tworzymy budynek niebanalny, który wpasowując się w istniejącą już zabudowę, stwarza klimat spokojnego, rodzinnego miejsca – przekonuje deweloper.

Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe mieszkania także na Podgórzu

Grupa Bryksy poszerzała już w tym roku swoją ofertę – o osiedle Saska Blu na Podgórzu. Wkrótce rozpocznie prace budowlane nad pierwszym etapem. Ma być gotowy za prawie dwa lata. Dostępnych będzie niespełna 130 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w marcu.

Materiały Inwestora