Kraków: Limanowskiego 37 wypełni lukę w zabudowie na Podgórzu źródło: Materiały Inwestora

Kraków: Limanowskiego 37 wypełni lukę w zabudowie na Podgórzu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Krakowski deweloper, PMKA Development, stawia przy ulicy Bolesława Limanowskiego nowy, czteropiętrowy budynek. Utworzy w nim przeszło 30 mieszkań, o metrażach sięgających ponad 90 metrów kwadratowych. Wydzieli także miejsce na usługi.
Spółka PMKA Sp. z o.o. Development prowadzi od początku roku budowę przy ul. Bolesława Limanowskiego 37 na krakowskim Podgórzu. Planuje oddać budynek do użytku w II kwartale 2020 roku. Generalnym wykonawcą jest PBM Nowbud Sp. z.o.o., a projekt przygotowało Biuro Projektów Lewicki Łatak Sp. z o.o. Sp. k.
fot. Damian Daraż
W sześciokondygnacyjnym (w tym jedna podziemna) budynku Limanowskiego 37 znajdą się 33 mieszkania o metrażach od 26 do 93 mkw. Ich sprzedaż trwa. Ceny tych dostępnych wynoszą 240 100-1 209 910 zł (9 245-13 172 zł/mkw.). Na parterze będą dostępne dwa lokale usługowe: 56,77 mkw. (732 462 zł) oraz 95,23 mkw. (1 229 370 zł). Ponadto mieszkańcy mogą liczyć na ogródki, tarasy lub balkony, a także na 20 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Koszt jednego to 50 tys. zł. Deweloper przewidział możliwość ładowania samochodów elektrycznych.
Więcej wizualizacji w galerii.

Na Podgórze stawiają też inni

W tej części Krakowa przybędzie w niedalekiej przyszłości jeszcze co najmniej kilka inwestycji mieszkaniowych. W kwietniu opisywaliśmy projekt Długosza 4. Idea Development Sp. z o.o. oferuje ponad 30 lokali.
fot. Damian Daraż
REKLAMA
Materiały Inwestora
Za to Grupa Bryksy rozpocznie jeszcze w tym roku budowę Saskiej Blu. Już teraz sprzedaje przeszło 100 mieszkań o metrażach od 34 do 74 mkw., o czym informowaliśmy w marcu. W ofercie znajdują się również lokale usługowe.
Materiały Inwestora
Podobną liczbę mieszkań, w czterech budynkach, wprowadziła do sprzedaży na początek Grupa Buma. Będzie realizować osiedle Mate3ny w kilku etapach. Powierzchnie niektórych lokali przekroczą 100 mkw. Deweloper zaplanował także wydzielenie częściusługowej. O szczegółach pisaliśmy dwa miesiące temu.
fot. Damian Daraż
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA