Wrocław: Żeromskiego 51 – Inwestgrupa stawia nową kamienicę na Ołbinie źródło: materiały inwestora

Wrocław: Żeromskiego 51 – Inwestgrupa stawia nową kamienicę na Ołbinie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Żeromskiego 51
adresWrocław, Żeromskiego 51
inwestorInwestgrupa Sp. z o.o.
REKLAMA
Wrocławski deweloper uzupełni zabudowę przy ulicy Żeromskiego, w pobliżu parku Tołpy. Zrealizuje ponad 30 mieszkań. Ofertę kieruje przede wszystkim do inwestorów.
Inwestgrupa Sp. z o.o. uzyskała już pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego z usługami przy ul. Żeromskiego 51 na Ołbinie. Tym samym wypełni lukę w historycznej zabudowie. W tej okolicy miasto zrealizowało parki kieszonkowe i stworzyło "zieloną ulicę" w ramach projektu Grow Green, o którym pisaliśmy w maju ubiegłego roku. Inwestycja objęła też podwórko przy planowanej kamienicy.
fot. Jakub Zazula

Mieszkania pod inwestycję

Żeromskiego 51 powstanie na działce o powierzchni 724 mkw. Na sześciu piętrach znajdzie się 35 mieszkań o metrażach 39,92-63,43 mkw. Do większości przynależą po dwa balkony. Każde można podzielić na dwie niezależne kawalerki. Istnieje możliwość wykończenia ich "pod klucz".
Zakup mieszkania na wynajem to obecnie jeden z popularniejszych sposobów lokowania kapitału. Aktualnie inwestycja w mieszkanie może zapewnić o wiele większe zyski niż lokata bankowa, zakup akcji, czy udziałów w funduszu – mówi Piotr Borowy, dyrektor działu sprzedaży Inwestgrupy. – Żeromskiego 51 jest odpowiedzią na ten trend, nie tylko dla osób majętnych, którzy płacą gotówką. Inwestycja z 35 lokalami mieszkalnymi na 8% stawce podatku VAT pozwala na wzięcie kredytu hipotecznego, a dwa lokale do najmu w ramach jednego zakupu pozwalają sfinansować ratę i generować dodatkowy przychód.
Na parterze deweloper zaplanował lokal usługowy o powierzchni 61,04 mkw. Zapewni także windę oraz podziemny parking.
REKLAMA
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.

Kolejny projekt pod inwestycję i nowe domy

To nie jedyny nowy projekt Inwestgrupy wprowadzony do oferty w ostatnim czasie. Lokale przeznaczone pod inwestycję zrealizuje także na Popowicach. Rozpoczęła już prace przy ul. Jaworskiej, w pobliżu biurowców i uczelni. Buduje B Urban, czyli budynek z 419 kawalerkami oraz 33 dwupokojowymi apartamentami. Najemcy skorzystają z punktów do ładowania samochodów elektrycznych, stacji rowerów tego samego typu, wspólnej pralni oraz kawiarni. Ponadto deweloper zaplanował aplikację umożliwiającą zarządzanie lokalem – z osobnymi panelami dla właściciela i użytkownika mieszkania. Opisywaliśmy ten projekt w lipcu zeszłego roku.
materiały inwestora
Inwestgrupa postawiła również na nowe domy. Zrealizuje na Praczach Odrzańskich, w zachodniej części miasta, osiedle Allium. Złoży się na nie 41 domów w zabudowie szeregowej, o powierzchniach od 73,7 do 96.03 mkw. Dostępne są cztery rodzaje segmentów. We wszystkich inwestor przewidział wyraźny podział na część dzienną (na parterze) i sypialną (na piętrze).
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz