Deweloper stawia na rozwój projektu Żeromskiego 17źródło: Materiały inwestora

Deweloper stawia na rozwój projektu Żeromskiego 17

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Spółka Matexi Polska poinformowała o dokonaniu zakupu drugiej działki, sąsiadującej z uprzednio nabytym gruntem inwestycyjnym przy ul. Żeromskiego 17. Po połączeniu działek Matexi Polska planuje poszerzenie planowanej wcześniej koncepcji rewitalizacyjnej oferując w przygotowywanym budynku mieszkania o podwyższonym standardzie, mieszczące się jednak w średniej półce cenowej. Deweloper poinformował także o rozstrzygnięciu konkursu architektonicznego na zabudowę całości posiadanego terenu.
Zgodnie ze zwycięską wizją, autorstwa pracowni WMA Architekci, centralne Bielany wzbogacą się o budynek odznaczający się nowoczesną, ponadczasową bryłą doskonale korespondującą z istniejącą zabudową, na którą składa się głównie spójna tkanka miejska z pierwszej połowy XX wieku. W zamyśle powstający budynek ma być właśnie symbolem ewolucji i rozwoju Bielan. Lokalizacja w centralnym punkcie, przy głównym węźle komunikacyjnym dzielnicy, predysponuje inwestycję do miana XXI-wiecznej wizytówki tej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, coraz częściej wybieranej przez młodych warszawiaków. Właśnie z uwagi na doskonałe położenie i dostęp do głównej ulicy Matexi przewiduje w projekcie atrakcyjną galerię mieszczącą lokale handlowo-usługowe, zaspokajające potrzeby zarówno nowych mieszkańców, jak również najbliższych sąsiadów. W budynku znajdą się ponadto dwie kondygnacje podziemne z przeznaczeniem na miejsca garażowe.
REKLAMA
Żeromskiego 17 to doskonała lokalizacja w centralnej, starej części Bielan, nawiązującej swoim klimatem do sąsiedniego Żoliborza. Budynek znajdzie się w głównym ciągu komunikacyjnym dzielnicy, w punkcie zapewniającym bardzo dobry dostęp do wszelkich udogodnień infrastrukturalnych i komunikacyjnych, a także bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli oraz urzędu dzielnicy. Położenie inwestycji zapewnia łatwość korzystania ze wszystkich środków transportu z metrem włącznie (stacja Stare Bielany). Dzięki temu mieszkańcy będą mieli zapewnioną doskonałą komunikację ze ścisłym centrum Warszawy, jak również z dystryktami biurowymi zlokalizowanymi na Woli i Mokotowie. Warty podkreślenia jest także szybki rozwój infrastruktury w obrębie samej dzielnicy, dzięki czemu w najbliższych latach mieszkańcy Bielan zyskać mają m.in. dostęp do jednego z największych stołecznych centrów handlowych projektowanego na przemysłowych terenach w okolicy Huty Warszawa.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA