Warszawa: Grochowska 107 – CPM Development stawia na Gocławku kameralny apartamentowiec nastawiony na ekologię źródło: materiały inwestora

Warszawa: Grochowska 107 – CPM Development stawia na Gocławku kameralny apartamentowiec nastawiony na ekologię

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowy budynek wielorodzinny powstaje w miejsce pawilonu handlowego, pomiędzy dwiema opuszczonymi kamienicami. Znajdzie się w nim 30 mieszkań na pięciu kondygnacjach. Ceny za metr kwadratowy sięgają blisko 12,5 tysiąca złotych. Warszawski deweloper zapowiada wprowadzenie proekologicznych rozwiązań jak np. instalacja fotowoltaiczna.
CPM Development Sp. z o.o. ruszył z przedsprzedażą swojej pierwszej inwestycji po praskiej stronie Warszawy, przy ulicy Grochowskiej 107 na Gocławku w dzielnicy Praga-Południe. Ceny wynoszą od 329 000 do 620 000 zł (9 415-12 438 zł/mkw.). Planuje oddać ją do użytku w IV kwartale 2020 roku. Budowę rozpoczął w I kwartale tego roku.
30 mieszkań i dwupoziomowy garaż
Grochowska 107 powstaje w miejsce pawilonu handlowego. To pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z windą i 30 mieszkaniami. 5 z nich jest jedno (26 mkw.), 10 dwu- (41-46 mkw.), a 15 trzypokojowych (54-66 mkw.). Na każdej kondygnacji znajduje się po sześć lokali. Do większości przynależą balkony lub loggie (2,68-15,19 mkw.). Wysokość pomieszczeń wynosi 2,7 m.
materiały inwestora
Deweloper zapewnia w dwupoziomowym garażu (na poziomach -1 i 0) 26 stanowisk dla samochodów (30-50 tys. zł), 17 komórek lokatorskich (2,19-4,29 mkw., w cenie 8-17 tys. zł) oraz miejsce na parterze na wózki i rowery. Na wewnętrznym dziedzińcu zaplanował prywatny, ogrodzony ogród z ławkami i zielenią.
Jak wszystkie nasze projekty, również i ten wyróżniać się będzie wśród stołecznych inwestycji bardzo kameralnym charakterem i ponadstandardowym proekologicznym wyposażeniem – zapowiada CPM Development.
Wśród zastosowanych rozwiązań wymienia m.in. indywidualny system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, kolektory słoneczne oraz instalację fotowoltaiczną.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Gocławek w rozbudowie

Przy tej samej ulicy buduje również Konstans Sp. z o.o. Kamienica Grochowska ma być gotowa w przyszłym roku. Znajdzie się w niej blisko 100 mieszkań – powierzchnia największego sięga niespełna 90 mkw. O szczegółach pisaliśmy w marcu.
fot. Jakub Zazula
Materiały inwestora
Na Gocławek postawił także Aneo Development Sp. z o.o. Rozpoczął już budowę Pragi Verde, o czym informowaliśmy w maju. W trzypiętrowym budynku znajdzie się ponad 40 lokali, w tym kilka usługowych.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA