DODAJ

Nowy Sołacz – Mak Dom ponownie stawia na Poznań [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Poznań
Nowy Sołacz – Mak
Mariusz Bartodziej
2019-11-19 09:15:19
Deweloper z Piaseczna ruszył z kolejną inwestycją w stolicy Wielkopolski. Powstaje przy ulicy Drzymały. Dwupiętrowy budynek wielorodzinne pomieści 60 mieszkań. Będzie gotowy za dwa lata.

Mak Dom Holding S.A. zwiększa działalność na poznańskim rynku nieruchomości. Rozpoczął w ubiegłym kwartale budowę przy ul. Drzymały na Sołaczu, w pobliżu parku Wodziczki. Planuje skończyć ją w IV kw. 2021 roku. Sprzedaż lokali już trwa.

materiały inwestora


20 mieszkań na kondygnację

Nowy Sołacz to dwupiętrowy budynek wielorodzinny z 60 mieszkaniami (po 20 na kondygnację): 42 dwu- (42,09-52,42 mkw.) i 18 trzypokojowymi (57,47-67,04 mkw.). Do wszystkich przynależą balkony o powierzchni do 10 mkw. Pomieszczenia są wysokie na 2,6-2,8 m.

Teren inwestycji będzie ogrodzony, z systemem kontroli dostępu. Deweloper zaplanował garaż podziemny z miejscami parkingowymi i stojakami na rowery. Mieszkańcy skorzystają też z komórek lokatorskich. W obiekcie znajdą się dwie klatki schodowe z windami obsługującymi wszystkie poziomy.

Więcej wizualizacji w galerii.

Ponad 100 lokali od Monday Development

W rejonie ul. Drzymały zainwestował też Monday Development S.A. Zrealizował tam dwuetapowy projekt. Pierwszy powstał apartamentowiec Zielony Sołacz z 61 mieszkaniami, a drugi – osiedle Zielony Sołacz Tarasy. W trzech budynkach wielorodzinnych są dostępne 74 lokale z tarasami do 150 mkw.

Materiały inwestora

Materiały inwestora