Kraków: Stelmachów Park – Mak Dom buduje blisko 300 mieszkań na Prądniku Białym źródło: materiały inwestora

Kraków: Stelmachów Park – Mak Dom buduje blisko 300 mieszkań na Prądniku Białym

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawska grupa deweloperska ponownie postawiła na stolicę małopolski. Po Apartamentach pod Magnoliami przyszła pora na osiedle Stelmachów Park. Docelowo zrealizuje prawie 300 lokali mieszkalnych w dwunastu budynkach wielorodzinnych – na razie buduje niespełna 90 lokali w czterech kilkupiętrowych obiektach. Pierwsi nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku. Mogą liczyć m.in. na plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz ławki wśród zieleni i rzeźb.
Grupa Deweloperska Mak Dom prowadzi od III kwartału ubiegłego roku budowę przy ulicy Stelmachów (na wysokości ul. gen. Wojciecha Kiwerskiego) na krakowskim Prądniku Białym. Planuje skończyć pierwszy etap inwestycji w II kwartale 2020 roku, a w ciągu kilku kolejnych miesięcy przekazać mieszkania do użytku. Projekt przygotował Grzegorz Lechowicz-Pracownia Projektowa.
Materiały Inwestora

Blisko 100 mieszkań na start

Ten deweloper zrealizował już w Krakowie Apartamenty Pod Magnoliami. Stelmachów Park będzie docelowo kompleksem dwunastu budynków wielorodzinnych z 286 mieszkaniami. W pierwszej fazie deweloper stawia cztery dwu- i trzypiętrowe obiekty z 89 lokalami: 8 usługowymi i 81 mieszkalnymi. Powierzchnie tych pierwszych wynoszą od 33 do 55 mkw. (7 995 zł/mkw., od 268 632 do 442 204 zł). Drugie dostępne są w układach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowym, o metrażach 25-75 mkw. Wysokość pomieszczeń wynosi 261 cm. Do wszystkich przynależą tarasy z ogródkiem lub balkony. Ceny dostępnych mieszkań wynoszą od 261 144 do 511 420 zł (6 800- 7 800 zł/mkw.).
Nowoczesna architektura i duże przeszklenia idealnie komponują się z naturalnym krajobrazem tego miejsca. Przyjazna okolica oraz sąsiedztwo terenów zielonych sprawiają, że nasza inwestycja jest doskonałym wyborem dla par i rodzin, które szukają spokoju w sercu miasta – przekonuje deweloper.
materiały inwestora

Ogrodzone osiedle z własną strefą rekreacji

REKLAMA
Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Mieszkańcy mogą liczyć na windę w każdym budynku, 45 naziemnych miejsc postojowych i zagospodarowany dziedziniec. Powstaną na nim strefa rekreacyjna z alejkami, placem zabaw i siłownią zewnętrzną oraz ławki wśród rzeźb i zieleni.
Ciekawy design oświetlenia oraz unikalne portale wejściowe z betonu architektonicznego nadają charakteru i podkreślą piękno inwestycji – twierdzi Grupa Deweloperska Mak Dom.
Więcej wizualizacji w galerii.

Deweloperzy stawiają na Prądnik Biały

W tej części Krakowa inwestują również inne firmy. Przedsiębiorstwo Budowlane Start Sp. j. ruszyło w kwietniu ze sprzedażą projektu Turystyczna 15. Oferuje w siedmiokondygnacyjnym budynku przeszło 40 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.  Wspominaliśmy wówczas także osiedlu Piaszczysta.
Materiały Inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA