DODAJ

Kraków: Piaszczysta – na Prądniku Białym powstaje nowe osiedle domów [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Piaszczysta – na
Mariusz Bartodziej
2019-05-16 09:12:35
Prace przy ulicy Mącznej już się rozpoczęły i potrwają do przyszłego roku. Krakowski deweloper oferuje w 8 budynkach 16 lokali – od blisko 50 do przeszło 100 metrów kwadratowych.

Spółka Piaszczysta Sp. z o.o. z Krakowa ruszyła w pierwszych miesiącach roku z budową przy zbiegu ulic Mącznej i Piaszczystej na Prądniku Białym. Zamierza zrealizować inwestycję do III kwartału 2020 roku. Prowadzi już jej sprzedaż. Ceny wynoszą od 366 300 do 754 344 zł (6 500-7 900 zł/mkw.).

materiały inwestora


Osiedle Piaszczysta będzie ogrodzone. Złoży się na nie osiem trzykondygnacyjnych domów, z dwoma lokalami każdy (połowa z nich będzie dwupoziomowa). Dostępne będą cztery mieszkania trzypokojowe o powierzchni 49,5 mkw. oraz 12 pięciopokojowych o metrażach w przedziale 94,9-104,77 mkw. Do wszystkich przynależą balkony lub ogródki, a także naziemne miejsca postojowe. Inwestor przewidział na terenie osiedla wewnętrzny dziedziniec.

Połączenie modrzewia, cegły i betonu oraz utrzymanie całej inwestycji w neutralnej palecie kolorystycznej podkreśla harmonię z otoczeniem i daje wytchnienie od miejskiego zgiełku – zapewnia deweloper.

Więcej wizualizacji w galerii.

Domów przybywa

W tej części Krakowa buduje aktualnie jeszcze co najmniej dwóch deweloperów. Dom s.c. realizuje jako generalny wykonawca inwestycję Enklawa Łokietka. Oferuje zarówno domy, jak i mieszkania w budynkach wielorodzinnych. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu.

materiały inwestora


W tym samym miesiącu
donosiliśmy o powstającym osiedlu szeregówekModern Living Development Sp. z o.o. ruszył z pracami nad osiedlem Family Hub w ubiegłym roku. Stawia przeszło 20 dwulokalowych domów.

materiały inwestora