DODAJ

Kraków: Ogrody Prądnika – ruszyła budowa nowych, piętrowych apartamentów [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Ogrody Prądnika –
Mariusz Bartodziej
2019-06-12 06:53:40
Osiedle powstaje przy ulicy Chylińskiego. W ramach drugiego etapu inwestor postawi trzy dwupiętrowe budynki. Oferuje dwanaście mieszkań – wszystkie czteropkojowe i rozmieszczone na dwóch kondygnacjach.

Spółka Ogrody Prądnika rozpoczęła w tym kwartale budowę II (ostatniego) etapu osiedla przy ul. Chylińskiego na krakowskim Prądniku Białym. Lokale mają trafić do użytku w IV kwartale 2020 roku. Ich sprzedaż trwa. Ceny zaczynają się od 499 tys. zł.

W drugim etapie Ogrodów Prądnika powstają trzy dwupiętrowe budynki wielorodzinne. W każdym znajdą się po cztery apartamenty. Wszystkieczteropokojowe, dwukondygnacyjne. Powierzchnia tych zajmujących parter i część pierwszego piętra (z ogródkiem 55,64 mkw.) wynosi 76,04 mkw., a tych zlokalizowanych na części drugiej i w pełni ostatniej kondygnacji (z tarasem) – 85,82 mkw. Do każdego przynależy zadaszone miejsce parkingowe. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,6-2,8 m. Deweloper zaplanował wózkarnię, rowerownię oraz dziedziniec z placem zabaw.

Więcej wizualizacji w galerii.

Mieszkań przybędzie

Prądnik Biały czeka intensywna rozbudowa. W maju informowaliśmy, że Grupa Deweloperska Mak Dom prowadzi przy ul. Stelmachów budowę kilkunastu budynków wielorodzinnych. Na Stelmachów Park złoży się docelowo niespełna 300 mieszkań.

materiały inwestora


W tym samym miesiącu donosiliśmy, że w tej części Krakowa inwestują także inne firmy. Przedsiębiorstwo Budowlane Start Sp. j. ruszyło już ze sprzedażą projektu Turystyczna 15. Oferuje w siedmiokondygnacyjnym budynku przeszło 40 lokali mieszkalnych.

Materiały Inwestora


W ubiegłym miesiącu pisaliśmy jeszcze o Piaszczystej. To powstające przy zbiegu ulic Mącznej i Piaszczystej ogrodzone osiedle domów. Deweloper oferuje w nich kilkanaście lokali. Powierzchnia większości z nich wynosi około 100 mkw.

materiały inwestora