Kraków: Lublańska Park – Wawel Service buduje ponad sto mieszkań na Prądniku Czerwonym źródło: Materiały Inwestora

Kraków: Lublańska Park – Wawel Service buduje ponad sto mieszkań na Prądniku Czerwonym

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Pięciopiętrowy budynek wielorodzinny powstaje przy ulicy Promienistych, w sąsiedztwie ronda Młyńskiego. Krakowski deweloper zakończy prace za około dwa lata. Oferuje 131 mieszkań, w większości dwu- i trzypokojowych.
Wawel Service Sp. z o.o. ruszył w styczniu z realizacją inwestycji przy ul. Promienistych na krakowskim Prądniku Czerwonym. Planuje skończyć ją w III kwartale 2021 roku. Rozpoczął już także sprzedaż lokali. Ceny wynoszą od 394 496 do 717 228 zł (8 200-9 200 zł/mkw.). Projekt przygotowała pracownia Linia Architekci, a generalnym wykonawcą zostało Przedsiębiorstwo Budowlane MK-BUD Sp. z o.o. Sp. k.
fot. Damian Daraż
Lublańska Park to pięciopiętrowy blok ze 131 mieszkaniami: dwu- (43-47 mkw.), trzy- (58-82 mkw.) i czteropokojowymi (71 mkw.). Przynależą do nich balkony lub tarasy. Wysokość pomieszczeń wyniesie od 2,6 do 3,87 m. Deweloper zaplanował ponadto dwupoziomowy garaż podziemny ze 111 miejscami parkingowymi i 77 komórkami lokatorskimi. Stanowiska dla samochodów będą dostępne także na zewnątrz.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Niemal 50 mieszkań jeszcze w innej lokalizacji

Budowa trwa, od kwietnia, także w innej części Prądnika Czerwonego. Prowadzi ją Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j. Wprowadził już do swojej oferty inwestycję Ułanów. Oferuje niespełna 50 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA