Kraków: Trwa budowa osiedla Śliczna 36i6 na Prądniku Czerwonymźródło: Materiały Inwestora

Kraków: Trwa budowa osiedla Śliczna 36i6 na Prądniku Czerwonym

Damian Daraż
Damian Daraż
REKLAMA
Spółka Merari realizuje budowę osiedla Śliczna 36i6 na Prądniku Czerwonym.
Nowa inwestycja powstaje w miejscu fabryki maszyn i urządzeń "Fargo". Zakład ten został wyburzony w 2018 roku, budowa osiedla rozpoczęła się w połowie 2020 r.
Osiedle powstaje przy ulicy Śliczna 36 na Prądniku Czerwonym. Inwestorem jest deweloper Merari, generalnym wykonawcą inwestycji jest Grimbud. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia projektowa Pieczarkowska & Milewski.
Osiedle Śliczna 36i6 jest dwuetapową inwestycją obejmującą dwa budynki dziesięciopiętrowe z 120 mieszkaniami o wysokim standardzie wykonania o powierzchni do 142 metrów kwadratowych. W ofercie są lokale trzypokojowe o metrażu od 59,35 do 84,69 mkw. oraz czteropokojowe od 80,36 do 98,99 mkw. W drugim etapie (Budynek A) znajdować się będą większe nowe mieszkania w Krakowie o metrażu do 142 metrów kwadratowych. Do wszystkich lokali przynależeć będą balkony od 7,59 do 22,4 mkw. Wnętrza mieszkań będą mieć wysokość od 2,6 do 2,8 metra. Lokale charakteryzują się dużymi przeszkleniami. W pierwszym etapie (Budynek B) znajdować się będzie 60 mieszkań. 
REKLAMA
Mieszkania cztero i pięciopokojowe zostały rozplanowane tak, by okna rozmieszczone były po obu stronach budynku.
W budynkach mieścić się będą cichobieżne windy, garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi.
Koniec prac budowlanych osiedla zaplanowano wstępnie na drugi kwartał 2022 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA