DODAJ

Kraków: Okulickiego-Fatimska – HSD buduje w Bieńczycach ponad 100 mieszkań, w tym dwupoziomowe [NOWE WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Okulickiego-Fatimska – HSD
Mariusz Bartodziej
2019-10-08 08:34:32
Nowe osiedle powstaje w pobliżu rzeki Dłubnia i Rodzinnego Ogrodu Działkowego Hutnik. Kielecki deweloper oferuje 138 lokali w dwóch budynkach wielorodzinnych. Mają być gotowe za rok.

HSD Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. (realizujący m.in. osiedle Park Zaczarowanej Dorożki na Prądniku Czerwonym) prowadzi od ubiegłego roku budowę przy zbiegu ulic Fatimskiej i Okulickiego w krakowskich Bieńczycach. Chce ją skończyć i oddać inwestycję do użytku w IV kwartale 2020 roku. Projekt przygotowała pracownia Detan Sp. z o.o. z Kielc.

– To, co nas wyróżnia, to nowatorska bryła budynku z dużymi przeszkleniami, a w przypadku mieszkań dwupoziomowych niestandardowa wysokość salonu przekraczająca 5,5 m – przekonuje deweloper.

fot. Damian Daraż


Ponad 100 metrów na dwóch poziomach

Okulickiego-Fatimska to osiedle dwóch czteropiętrowych budynków wielorodzinnych. W jednym znajdą się 84 mieszkania, a w drugim 54 (łącznie 138). Są dostępne w układach od jedno- do pięciopokojowego (lokale dwupoziomowe mają cztery lub pięć pokoi), w metrażach 24,28-121,15 mkw. Do wszystkich przynależą tarasy, balkony lub ogródki.

Teren inwestycji będzie ogrodzony. Mieszkańcy skorzystają z placu zabaw oraz hali garażowej ze 162 miejscami parkingowymi (23 000 zł, zakup obowiązkowy) i 24 komórkami lokatorskimi (3 000 zł/mkw.). Ponadto cztery stanowiska są dostępne na zewnątrz (12 500 zł).

Zdjęcia i wizualizacje dostępne w galerii.