DODAJ

Kraków: Kostrze-Dąbrowa – ruszyła budowa bliźniaków na Dębnikach [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Kostrze-Dąbrowa – ruszyła
Mariusz Bartodziej
2019-05-02 12:20:03
Za inwestycję powstającą przy ulicy Tynieckiej odpowiada Pro Domo Investment, krakowski deweloper. Realizuje niespełna 20 domów. Znajdzie się w nich drugie tyle wydzielonych lokali o powierzchniach około 90 metrów kwadratowych. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku.

Pro Domo Investment Sp. z o.o. Sp. k. rozpoczął już budowę przy ul. Tynieckiej 169 w krakowskim Kostrzu, w dzielnicy Dębniki. Zamierza oddać inwestycję do użytku w II kwartale 2020 roku. Wystartował także z jej sprzedażą. Ceny wynoszą od 585 do 638 tys. zł (6 319-6 981 zł/mkw.).

materiały inwestora


Na osiedle Kostrze-Dąbrowa złoży się 19 trzykondygnacyjnych domów dwurodzinnych18 w zabudowie bliźniaczej i 1 wolnostojący. Metraże lokali (wydzielonych w pionie) wyniosą od 91 do 93 mkw. Do każdego będą przynależeć ogrody o powierzchniach do 212,31 mkw. oraz po dwa naziemne miejsca postojowe (w tym jedno zadaszone). Teren inwestycji będzie zamknięty i monitorowany. Deweloper zaplanował plac zabaw. Projekt przygotowała Pracownia Projektowa ABP Studio Architekt Bartosz Prokop.

Więcej wizualizacji w galerii.

Będą też nowe bloki

W innej części Dębnik buduje Acatom Sp. z o.o. Oferuje w trzech trzypiętrowych budynkach w Kobierzyńskiej 164 przeszło 100 mieszkań. Będą gotowe do użytku w przyszłym roku. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.

materiały inwestora