Kraków: Budowa Apartamentów Sąsiedzka na Dębnikach od Invest House dobiega końca źródło: materiały inwestora

Kraków: Budowa Apartamentów Sąsiedzka na Dębnikach od Invest House dobiega końca

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Rozpoczęte w ubiegłym roku prace krakowski deweloper planuje skończyć w kolejnych miesiącach. Stawia dwupiętrowy apartamentowiec z kilkunastoma mieszkaniami. Ceny za metr kwadratowy wynoszą około dziewięciu tysięcy złotych.
Invest House S.A. rozpoczął w ubiegłym roku budowę apartamentowca przy ulicy Sąsiedzkiej na krakowskich Dębnikach. W marcu stawiał już drugie piętro. Zamierza skończyć pace w IV kwartale tego roku. Ruszył także ze sprzedażą lokali. Ceny wynoszą od 266 266 do 536 581 zł (8 900-9 100 zł/mkw.).
materiały inwestora

Apartamenty Sąsiedzka
to czterokondygnacyjny (w tym jedna podziemna) budynek z 11 mieszkaniami: dwoma jedno- (29-30 mkw.), czterema dwu- (33-34 mkw.) i pięcioma trzypokojowymi (54-60 mkw.). Parter zajmują trzy lokale, a oba piętra po cztery. Przynależą do nich balkony i ogródki (te drugie o powierzchni do 135 mkw.). Wysokość pomieszczeń wynosi 2,54-3,75 m. Deweloper przewidział 11 miejsc postojowych w garażu i 10 komórek lokatorskich. Projekt przygotowało Ar-De Studio Adam Kozik.
Więcej wizualizacji w galerii.

Invest House także na Prądniku Czerwonym

REKLAMA
Ten krakowski deweloper inwestuje też w innych częściach miasta. Jego najnowszym przedsięwzięciem jest budynek wielorodzinny Apartamenty 29 z przeszło 30 lokalami mieszkalnymi i usługowymi. Powstaje na Prądniku Czerwonym. O szczegółach pisaliśmy w maju.
fot. Damian Daraż
Materiały Inwestora

Na Dębnikach też budują

Invest House nie jest jedynym przedsiębiorstwem budującym teraz na Dębnikach. Postawiła na nie także spółka Pro Domo Investment Sp. z o.o. Sp. k. Realizuje przy ul. Tynieckiej osiedle Kostrze-Dąbrowa. Złoży się na nie niespełna 20 domów, o czym informowaliśmy w ubiegłym miesiącu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA