DODAJ

Wrocław: Vivo – powstają nowe apartamenty na Maślicach w pobliżu Odry [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Vivo – powstają
Mariusz Bartodziej
2019-09-20 10:22:56
Ten sam deweloper zrealizował już jedną inwestycję mieszkaniową przy ulicy Ślęzoujście. Tym razem oferuje kilkanaście lokali w trzech budynkach. Powierzchnia większości z lokali przekracza 100 metrów kwadratowych. Będą gotowe za niespełna dwa lata.

Firma Ślęzoujście 10 uzyskała 14 maja (po trzech miesiącach) pozwolenie na budowę przy ul. Ślęzoujście 17-19 zespołu budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Zrealizuje je na działkach nr 16/3 i 24, o łącznej powierzchni 3 449 mkw. Z budową ruszyła w ubiegłym kwartale. Wprowadziła już inwestycję do sprzedaży. Chce oddać ją do użytku w II kwartale 2021 roku. Projekt przygotowała pracownia 3XA Sp. z o.o.

UM Wrocławia


Kilkanaście apartamentów z tarasami

Vivo Apartamenty to osiedle trzech piętrowych budynków. W każdym z nich znajdują się po cztery mieszkania (w sumie dwanaście). 10 z nich jest cztero- (77-106 mkw.), a 2 pięciopokojowe (104 mkw.). Do wszystkich przynależą tarasy i dwustanowiskowe garaże zlokalizowane w kondygnacji podziemnej, ponadto w każdym istnieje możliwość montażu kominka. Ogrzewanie będzie podłogowe. Mieszkańcy skorzystają także z ogródków (na parterze) i komórek lokatorskich. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,88 m.

Wyjątkowa lokalizacja, elegancka, minimalistyczna architektura, przestronne wnętrza, najwyższej jakości rozwiązania techniczne – to wszystko sprawia, że apartamenty Vivo zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów – przekonuje deweloper.

Więcej wizualizacji w galerii.

Jedna inwestycja już gotowa

Ta sama firma zrealizowała już jedną inwestycję, pod nazwą Ślęzoujście 10. Tworzą ją dwa piętrowe budynki, z czterema lokalami każdy. Deweloper przewidział garaże, komórki lokatorskie oraz ogród dostępny dla mieszkańców.

fot.


Maślice w rozbudowie

Na tym wrocławskim osiedlu stale przybywa mieszkań. Niedaleko powstaje Rędzińska Przystań. Na działkach o łącznej powierzchni niemal 1,5 ha ma stanąć zespół budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi: A, B1/B2, B3/B4, B5/B6 oraz C (z częścią usługową). W ramach pierwszego etapu będzie dostępny sześcioklatkowy obiekt z 77 mieszkaniami i lokalem usługowym.

Materiały inwestora


Budowa trwa także przy ul. Wołodyjowskiego. Sagaris Sp. z o.o. Sp. k. realizuje tam swoją pierwszą inwestycję na Maślicach – Przystań Królewiecką. W pierwszej fazie postawi trzy bloki z ponad 100 mieszkaniami. W planach ma jeszcze drugą. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu.

materiały inwestora


Do tego dochodzą nowe osiedla w rejonie alei Śliwowej. W maju donosiliśmy, że z budową ruszył Budus-Developer Sp. z o.o. Na Śliwową 34 złożą się dwa budynki wielorodzinne z niespełna 50 lokalami każdy. Część z nich będzie dwupoziomowa.

materiały inwestora


Za to inwestycję Śliwowa realizuje Deweloper Inter-Es. Postawi dwa bloki. W obu znajdzie się nawet po 150 mieszkań. Zapłacił za grunt niespełna 9 mln zł. Opisywaliśmy ten projekt w styczniu.

Materiały inwestora