REKLAMA

3XA Sp. z o.o.

Artykuły o 3XA Sp. z o.o.

Przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia powstanie nowy biurowiec
Kolejna nowa inwestycja przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (AOW), na terenie osiedla Muchobór Wielki. Przy ulicy Rakietowej, tuż obok wiaduktu AOW wrocławska spółka Central Europe Janitorial Services (CEJS Sp. z o.o.) wybuduje swoją nową siedzibę.
Pedet Renoma otwarty. Nietuzinkowe miejsce podbija serca wrocławskich miłośników gastronomii
Pedet Renoma powstał, aby podbić serca miłośników wrocławskiej gastronomii. Przestrzeń zrealizowana przez studio 3XA, to nietuzinkowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy Dolnego Śląska. Ten nowoczesny koncept w historycznej przestrzeni dawnego domu towarowego Wertheim został otwarty dla klientów i już zyskuje na popularności.
Pedet – nowatorski koncept restauracyjny we wrocławskiej Renomie w 100 proc. wynajęty
W czwartym kwartale tego roku, Globalworth, właściciel i zarządca Renomy, otworzy Pedet – nową strefę gastronomiczno-kulturalną we wrocławskiej Renomie. Miejsce, którego nazwa nawiązuje do wieloletniej historii Powszechnego Domu Towarowego, zaoferuje siedem konceptów gastronomicznych, które dostarczą niezwykłych doznań kulinarnych. Centralnym miejscem nowej przestrzeni będzie bar z wydzieloną strefą na wydarzenia kulturalno-artystyczne i muzykę na żywo.
Przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia powstanie nowy biurowiec
Kolejna nowa inwestycja przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (AOW), na terenie osiedla Muchobór Wielki. Przy ulicy Rakietowej, tuż obok wiaduktu AOW wrocławska spółka Central Europe Janitorial Services (CEJS Sp. z o.o.) wybuduje swoją nową siedzibę.
Pod Wrocławiem powstanie nowy, duży zespół szkolno-przedszkolny [WIZUALIZACJE]
W jednej z najszybciej rozwijających się gmin nie tylko na Dolnym Śląsku ale i w Polsce - gminie Czernica pod Wrocławiem, planowana jest budowa nowego, dużego zespołu szkolno-przedszkolnego.
PCG wraca na Maślice. Wybuduje 213 mieszkań [ZDJĘCIA]
PCG wraca na wrocławskie Maślice, gdzie przy ulicy Rędzińskiej wybuduje osiedle wielorodzinne SILVO. Po Ritmo i Futurii będzie to już trzecia inwestycja dewelopera w tej części Wrocławia.
Supersam w Katowicach przejdzie metamorfozę. Będzie więcej biur i gastronomii [WIZUALIZACJE]
Supersam, popularne miejsce zakupów, a zarazem jeden z najnowocześniejszych budynków biurowych w centrum Katowic, przechodzi metamorfozę. Przybędzie w nim najwyższej klasy powierzchni biurowej, a także pojawi się nowa strefa restauracyjna. Za projekt przebudowy obiektu odpowiada zespół Konior Studio pod kierunkiem znanego śląskiego architekta Tomasza Koniora. Prace mają zakończyć się w IV kwartale 2022 roku.
Tak będzie wyglądać nowy zespół szkolno-przedszkolny przy ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
Wiemy już jak będzie wyglądał nowy, duży zespół szkolno-przedszkolny jaki zostanie wybudowany na poł...
Rusza rozbudowa siedziby Starostwa Powiatowego we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
Starostwo Powiatowe we Wrocławiu rozstrzygnęło przetarg na rozbudowę swojej siedziby, znajdującej si...
Wrocław: Wiemy już jak będzie wyglądał najwyższy, 80-metrowy budynek w Porcie Popowice [WIZUALIZACJE]
Dziś oficjalnie zaprezentowano projekt najwyższego budynku jaki ma powstać na terenie osiedla Port P...
REKLAMA