Budus-Developer rozbudowuje osiedle Domy Wysoka źródło: materiały inwestora

Budus-Developer rozbudowuje osiedle Domy Wysoka

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper przekazuje już do wykończenia przeszło 30 lokali w domach w zabudowie bliźniaczej. Jeszcze przed początkiem wakacji wystartuje z realizacją drugiego etapu osiedla przy ulicy Lipowej. Rezerwacja już się rozpoczęła.
Budus-Developer Sp z o.o., znany z inwestycji na wrocławskich Maślicach (m.in. Śliwowa Nova), rozszerzył ofertę o drugi etap osiedla domów zlokalizowanego w Wysokiej, tuż za Ołtaszynem. Z budową ruszy w czerwcu. Planuje prowadzić ją do końca września 2020 roku.
materiały inwestora
Wrocławski deweloper umożliwił już rezerwację lokali. Powstanie ich w dziewięciu piętrowych budynkach 29. Metraż każdego wyniesie 139,7 mkw. Będą do nich przynależeć ogrody o powierzchniach 59-258 mkw. Ceny wynoszą od 650 tys. zł do 740 tys. zł. Do każdego lokalu będzie przynależeć miejsce parkingowe w garażu i przed domem. Dodatkowe stanowiska inwestor zaplanował wzdłuż drogi dojazdowej.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA

Pierwsi mieszkańcy już się wprowadzają

Osiedle Domy Wysoka powstaje przy ulicy Lipowej. Budus-Developer przekazuje już do wykończenia pierwszy etap inwestycji. Składa się na niego 31 piętrowych segmentów o metrażu około 112 mkw.każdy. Po zakończeniu prac nad drugą fazą, firma planuje ruszyć z trzecią. Zrealizuje w ramach niej około 30 lokali. Ponadto zaplanowała rozległy teren zielony pomiędzy pierwszym a drugim etapem.
fot. investphoto.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz